Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

selam.

arkadaşlar uzun süreli bir ultima online sunucusu açmayı düşünüyorum.şuan tek başıma sayılırım.bu konuda yardımcı olan arkadaşlarımın sayesinde script konusunda bayağı ilerledik.scriptler kesinlikle yayınlanmış packlerden falan alıntı değildir.yabancı ve türk arkadaşlarımın yardımı çok dokundu.(arkadaşımın accountu ile yazıyorum.)

sunucu hakkında bilgi vermek gerekirse,

skill cap yok.ph düşük veya kapalı.harita konusunda kararsızım sosaria üzerine eklemeli veya orta dünya olabilir.
sunucu class sistemine dayalıdır.

craftsman
vampire
necromancer vs vs.

her ırkın kasabildiği skiller,özel itemları,statları farklıdır.
okuduğum için fazla zaman harcayamıyorum.şuan hamachi ile sunucuyu hazırlamayı düşünüyorum.

aradığım kişiler ise,

scripting konusunda yardıma ihtiyacımız yok.

worldbuilding,in-game vs. olabilir.bu konuda 3-4 takım arkadaşı arıyorum.plevel sistemi şuan düşünmüyorum.ama olabilir de.

aradığım özellik ise yeterli derecede ultima online geçmişi,komut bilgisi,Türkçe kullanımı (q,L,w kullananları asla tercih etmem.),saygı.
eğer beraber çalışmak isteyen varsa kendini tanıtıp bana pm atarsa görüşebilir,çalışmaya başlayabiliriz.
Başarılar dilerim :) inş aradıgınız kriterlerde birini bulmanız dileğiyle
öncelikle şunları sölemek isterim bildiğiniz gibi artık playerler Emeğe sagı Ve yenilik istior binbir tane server açıldı kapandı aynı sistemleri aynı düzeni gördük yaşadık bundan dolayı Tekniksel farklılık player kazanmanıza yol açıcaktır. harita orta dünya olması bu camiada sizi Bi adım önde tutacağına inanıyorum. arkadaşlarınızla düşünüp konuşup farklı ve çekici kararlar almanız dileği ile.
yorumlarınız için teşekkürler.gönlüm sosaria'dan yana.ama düşünüp karar verirsek orta dünya olabilir.
Sosaria'ya yeni şehirler kurup biraz degiştirirsen al sana farklılık =)
sanırım öyle olacak.arkadaşlar benimle iletişim kurmak isteyen,

[email protected] ekleyebilirler.
Aradığın niteliklerde birini bulman dileğiyle...

Saygılarımla.
sağolun.şuana kadar 1 kişiyle iletişime geçebildik.başvuru yok. =(
@Some_one
Denedik o yöntemi pek işe yaramıyor kişiler gidip bakmıyor bile vaaav demekle yetiniyorlar..
Sevgili arkadasım eger zamanını ciddi anlamda bu konu üzerine yogunlaştıracaksan yani ciddi bir sunucu olacaksa pm yoluyla msn yollarsan iletişim kurabiliriz. Bazı isim yapmıs ancak sistemleri ile insanları bunaltan bir cok server arasında basarılı olabilecek bir olusum için herzaman maddi veya manevi destek olabilirim.
bu projemde ciddiydim.ama maddi destek ve güvenilir kişiler olmadığı için başlayamadım.
Msn ekledim
peki.
ekledimde onaylayan yok !?
evt malesef güvenilir kişi bulmak gerçekten zor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.