Başlıkta olabildiğince yazmaya çalıştım yıllar sonra tekrar ultima başladım şuan oynadığım bi server var benim gibi eskiden ultimayı oynamış yeniden başlamayı düşünen arkadaşlar msn adresimi eklerlerse şuan oynadığım serverda para ve item sıkıntım yok yardımcı olurum ph açık gelen arkadaş 1 günde skillerini kasabilir sonrasında dungeon ve guild basabiliriz şuan 5 arkadaş guild kurduk arttırmak istiyoruz... msn: [email protected]

Saygılarımla.
msn adresini ekledim
hangi servermış banada bi özel mesaj atabilirmisiniz ?
IngotUO ??
hain_kostok : IngotUO ??

xD
puhahah hain_kostok yorumlarını özlemişim
hain_kostok : IngotUO ??

:D :D
Yok Bowyer arkadaşımız soa'da başladı bende oyuna uzun bi ara vermiştim 8 yıl gibi :) başlayalı 19 gün oldu bi kaç serverın sistemini kontrol ettikden sonra soa'yı kendime daha yakın buldum Bowyer arkadaşımızlada çok iş yapacağımızı düşünüyorum bizim gibi uo'ya dönüş yapmış arkadaşlarla güzel bi guild kurabiliriz ben yanındayım kardeşim.
server'ın adresi www.soa.gen.tr - Benim oyun içi karekter ismi Creep gelen arkadaşlarada gerekli destek verilicektir en hızlı birşekilde dungeondan sistemlere questlerden ticarete kadar neler yapılması neler olması gerekiyosa yanınızdayım elimden geldiği kadar
Ne reklam yapsak kârdır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.