Ultima onlinela ilgili çok ciddi bir konuda ZoxiC adlı üyenin yardımına ihtiyacım var, sadece nasıl ulaşabilirim kendisine..
avukatı çıkıp söyler şimdi sana
zoxic'e neden ulaşmak istiyorum ? kapanmış , tarih olmuş 45 serverın scp packini arıyorum aslında..ve bu dökümanlar o kişide var,
peki neden arıyorum?
hazırcı değilim,çoluk çocuk asla değilim,sadece bir developer diyelim..ve senin yaşın kadar uo oynamışlığım var şerwood tahtası,şu siteye bile 7 senelik üyeyim ama ilk defa bir başlık açtım,forum kurallarını ihlal ettiğimi düşünüyorsan bırak modlar işini yapsın, ha kıllık olsun diyorsan tepkni farklı şekilde göster ,yanlış sulardasın , amacın yardım etmekse her zaman açığım...
biraz garip bir başlık olabilir bu kabul ediyorum,kendisine pm de gönderdim, dönermi bilmiyorum belki alternatif yollardan ulaşmama yardımcı olacak birileri çıkar diye yazdım, eğer elinde bahsettiğim dosya bulunan varsa ve paylaşırsa kendisine çok dua ederim :) bu benim için çok önemli..ve uo nun sağlam gelecek nesillere aktarılması için...çoluk çocuga değil(!)
Sadece yardım lütfen...
Master
59.2997
O packlerdeki scriptlerin çoğu çöplük. Çoğu 55r ve 55i serisine uygun yazıldığı için 56b'ye çevirene kadar baştan script pack yazarsın. Script bölümündeki yeni eklenen scriptleri alıp birleştirsen daha iyisini elde edersin. Hatta bilgin varsa oturup baştan hazırlamaya çalış daha da kolay. Atıyorum 1000 satırlık scripti şimdiki bilgilerle 100 satıra hazırlarsın daha da stabil olur, sunucunu yormaz. 1 hafta 10 günde elle tutulur bir şeyler hazırlarsın. Tabi yeterli bilgin varsa. Şu an ne kadar biliyorsun bilmiyorum. Benim söylediğim sadece olasılık.

dznfri:
bu benim için çok önemli..ve uo nun sağlam gelecek nesillere aktarılması için...çoluk çocuga değil(!)

Şu kısmı anlamadım. Tam olarak amacın nedir?
dznfri : zoxic'e neden ulaşmak istiyorum ? kapanmış , tarih olmuş 45 serverın scp packini arıyorum aslında..ve bu dökümanlar o kişide var,
peki neden arıyorum?
hazırcı değilim,çoluk çocuk asla değilim,sadece bir developer diyelim..ve senin yaşın kadar uo oynamışlığım var şerwood tahtası,şu siteye bile 7 senelik üyeyim ama ilk defa bir başlık açtım,forum kurallarını ihlal ettiğimi düşünüyorsan bırak modlar işini yapsın, ha kıllık olsun diyorsan tepkni farklı şekilde göster ,yanlış sulardasın , amacın yardım etmekse her zaman açığım...
biraz garip bir başlık olabilir bu kabul ediyorum,kendisine pm de gönderdim, dönermi bilmiyorum belki alternatif yollardan ulaşmama yardımcı olacak birileri çıkar diye yazdım, eğer elinde bahsettiğim dosya bulunan varsa ve paylaşırsa kendisine çok dua ederim :) bu benim için çok önemli..ve uo nun sağlam gelecek nesillere aktarılması için...çoluk çocuga değil(!)
Sadece yardım lütfen...

O packlerle Developer olarak mantıklı bir şekilde ne yapacağını söylersen sana verebilirim.
dznfri : zoxic'e neden ulaşmak istiyorum ? kapanmış , tarih olmuş 45 serverın scp packini arıyorum aslında..ve bu dökümanlar o kişide var,
peki neden arıyorum?
Sadece yardım lütfen...

Öncelikle şerwood tahtası deme. Çünkü daha nickimin anlamını bile bilmiyorsun. Üyeliğinin zamanı bir şeyi değiştir miyor. Burası Hülya Avşar ile yada Seda tosunoğlu ile izdivaç programı değil. Ultima online yardım bölümüne açılan başlığa bak, zoxici arıyorum. Böyle başlık mı açılır. Eğer bi isteğin varsa yazarsın, emin ol sitedeki çoğu kişide vardır zaten. Ayrıca slothere'ninde dediği gibi, buradaki scriptler ile daha iyi pack kurarsın.

Eski scriptleri alıp birleştirip sunucu açmayacam demiyorsun heralde, developer kısmını hiç anlamadım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.