Selam millet ,

Biraz ara verdıkten sonra wow a yenıden baslıyorum tabıkıde her zamankı gıbı kacak oynuyacam :D Eskiden oynadıgım server kapanmıs gıbıye benzıyor o yuzden yenı serverlar arıyorum cabuk kapanıyor gıbı acılanlar cunku denedıklerımın hıcbır lınkı calısmadı bıldıgınız turk kacak sunucu var ise paylasabılırmıyız ? pvp rp pp farketmez patch farketmez sadece lınk verın yeter :D
bence böyle oyunlar orjinalinde her zaman daha iyi
Evet ama aylık para vermek ıstemıyorum sadece bir oyun bısıler keserek level kastıgın uo olsa verırdımde wow ıcın vermem arkadasta oynadım cok uzun zaman orjinal sonunda degmez diye dusundum hem para verınce ınsanda bagımlılık yapıyor bırde oyunda ıyı ısen.
ya wow çok pahalı zaten. orijinal cd alcanda aylık 15 dolar vercende bide lich king upgrade felanda çıkar yakında....
zaten oyunda 70 oluon biras dancındır actiondur felan sonra bırakıon yada başka çar kasıon. yani oyun bundan ibaret ne gerek var orijinale
orijinalde oynamanın 2-3 tane mi ne avantajı olcak zati:
sunucuya res gelmicek, geri atmıcak
qlar tam olucak, bug olmucak

yani bunlar olsa ne olmasa ne
Haklıısın Evil-mc yokmu daha lınk veren :D Şöyle 1000 kişilik bi sunucu olsa eskıden 80 kısı oynardık cok sıkıcıydı stormwind de dolas dur :D
Direk benim sunucum var www.ayyildiznetwork.com TBC 2.4.3
Sitesi açılmıs sonunda sabahtan berı denıyordum olmuyordu bı bakalım :D

edit : siteniz guzel ama oyuncu sayısı baya dusuk :( baglantı programıda ayrıca guzel olmus hersey guzel bı rp acsaydınız yanınıa fena olmazdı ama nedense oyuncu sayısı az yazık olmus :)
WOLK'a gecince tavan yapar
Bekliyorum başarılar :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.