Wepla veya başka platformlarda dota oynayanlarınız varsa us maçları çıkartabiliriz :) Şöyle bi 10 kişi toplayıp 5v5 atalım güzel olur. Oynayanlar isimlerini yazarsa bir liste oluşturalım.

-shard123
-kortez
-michaell
-bahrok
-Genius
-Awe
-Taylan
-Zerox

Bu konu Michaell tarafından düzenlendi(2012-07-17 18:08, 11 yıl önce)
Garenada takılıyorum :D
Wepla - dbz-vodka / Simitciamca / Abdulrazzak
wepla yüzünden dota yı bıraktım hon a başladım.göz atın bir bence w3 den iyi.
hala dota oynıyan varmı ya :D dota 2 gelin 15 tl kıyında adam akıllı oynayın ne mh nede başka birşey :)
Oynamak isteyenler belirtsin de 1. posta nickleri yazıyorum =) dota2 hon falan sarmıyo pek janjanlı. Orjinali iyidir.
Sercana katılıyorum. hala dota oynayan varmı sorusunu geliştirip kr çıktığı halde ml ve aos oynayan varsa dota oynayanda vardır. bazı oyunlar ilk halleriyle güzeldir.

güzel bir başlık bu sayede biraz etkinlik yaratmış olunur.
Koca Usden bi 5v5 çıkartamıyosak ben daha girmem bu siteye :((
HoN varken dota mı oynanır ya. HoN a gelin çıkartalım bi 5v5 kadro, dotaya girmeyeli yıllar oldu.
Hon mu ? LoL güldürme beni :)
Senin bilgisayarla da anca o oynanır zaten :lol
yaz beni de kadrolara wepla
Michaell : Koca Usden bi 5v5 çıkartamıyosak ben daha girmem bu siteye :((

Bir ergende bu sercan işte
Ya arkadaş cinsmisiniz bir tanesi mod olacak bir de. Hon yada Lol yada dota2 oynayacaksanız gidin bi tane başlık açın orda ondan bahsedin. Bizene sizin oyununuzdan hangi oyunu oynuyosunuz diye başlık açtık sanki. Dota oynayacak adam gelsin şu başlığa kalabalık yapmayın. Hadi bakem..

4 olduk bu arada bu pazara 10 larsak pazar günü weplada ben kurarım güzel bi 5v5 atarız.
Lan sen dota oynasan ne oynamasan ne. 2 yıldır oynamıyorum yine tokatlarım seni her türlü :D
Gerçi dota da çok yavaş oyun ya insanın içini bayıyor, baymasa beni de yaz dicektim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.