Syntax : Lan sen dota oynasan ne oynamasan ne. 2 yıldır oynamıyorum yine tokatlarım seni her türlü :D
Gerçi dota da çok yavaş oyun ya insanın içini bayıyor, baymasa beni de yaz dicektim

Sen dotadan bahsetmiyosun başka bişeyden bahsediyorsun. Ya da 5 / 6 / 6 /8 gibi sd orantılarına sahibi bir ID'ye sahipsin kendini geliştiremiyorsun (deneyim olarak)
günde 5-6 takım eziyoruz her oyun sonunda o sdne bak öyle konuş muhabbeti dönüyor public oyunda yüksek sd ne kadar bencil oynadıgı gösterir (ölmemek için geride kalma, skill bekletme vs.)

ayrıca weplada oynuyorsanız mh oldugunu bilerek oynayın arkadaşım adminin arkadaşına küfür ettiği için ban yiyince wepla için mh yazdı tanıdığı herkese verdi 5 aydır mh var öyle 1500 hesaplarla da değil 3000 - 4000 hesaplar
Sercan Kadroya yaz bakalım wepla oynarım 8k id :)

Bu konu Awe tarafından düzenlendi(2012-07-14 11:04, 11 yıl önce)
zak sende ezilip mh diye ağlayanlardansın sanırım :D + sd nin iyi olması demek takım oynu oynamıyor demek değildir. bu sadece ezilenlerin arkasına sığındığı bir bahanedir.

Bu arada sercan Genius'u da ekle.

Bu konu kortez tarafından düzenlendi(2012-07-14 10:49, 11 yıl önce)
Syntax : Lan sen dota oynasan ne oynamasan ne. 2 yıldır oynamıyorum yine tokatlarım seni her türlü :D
Gerçi dota da çok yavaş oyun ya insanın içini bayıyor, baymasa beni de yaz dicektim

Gir biraz antreman yap aromnpsh vs atalım. vs de iyi oyuncu belli olmaz diyosan 5v ye adını yazayım karşı takıma geçersin kafana vururum :D

Wepla da mh var biliyorum açtım gözümle de gördüm. Oyun zevkimin içine de etti açıkçası. 1 2 oyun oynadım mh ile geri sildim hemen.

Neyse 6 olduk kaldı 4 hadi bakalm. ha bu arada zakı yazmadım gelmek istiyosan belirt ekleyim seni de. Mh açmazsın bizim maçta inşallah :D
Wepladaki accountumu hatırlamıyorum bnette vardı duruyomu onu da bilmiyorum. aromnpsh diyince uyku haliyle bi algılayamadım dedim küfür mü ediyo :D
@Kortez
Dotayı bırakalı 2-3 sene oldu HoN oynuyorum bi denersen anlarsın dotaya neden yavaş dediğimi. Zaten mh da varmış, dota2 turnuvası yapalım bari oynadığımıza değsin :)

Sd oranları dediğin statlar ise HoN daki statlarım

Bu konu Syntax tarafından düzenlendi(2012-07-14 14:17, 11 yıl önce)
uyarı - 1
//lucretius

:( uyarıyı yedik Lucreitus reyizden ama ismail o kadar kötü bişey demedim habern olsun :D

Bu konu Michaell tarafından düzenlendi(2012-07-14 16:51, 11 yıl önce)
Ben bilmem yetkili abim bilir :D

W3 indirirsem bu aralar ben de katılabilirim turnuvaya. Önce eşya almayı tekrar keşfetmem gerekecek ama yerlerini bulamıyorum :D
Affınıza sığınarak upluyorum :)
Bende Dota yıllar önce bıraktım şu an hon oynuyorum gelmek isteyen varsa oynayabiliriz =)
wepladayim oynarim bende gün ve saati yazmaniz yeterli
Ekledim taylan. upupupup
Friende eklerseniz ve iyi çocuk olursanız beni görebilirsiniz :D Bizim takım var 5 kişi çıkartsanızda olur :D

Nick: Strider ve Uzmanoy
Benim de takımım var da maksat usden 5v5 çıkarmak :) Ekliyorum seni de Zerox.
yok mu 2 kişi daha yahu :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.