Merhaba U-S Halkı.

Şincik soruM şu.Kendi yaptığımız mapte level 10 luk bir heronun level 100 e kadar kasmasını istiyorum.Nasıl yapıcağımı bulamadım help me help you plx.
Warcraft III mi frozen mı ?
bilocan bi daakine wow yazma.
WoW = World of WarCraft anlamına gelir ve
blizzard ın warcraft hikayesinin devamından gelene bi online oyundur ;)
mlsf frozen da map yapmayı tma bilmiyorum yalnız yerinde olsam burda sormam sonuc alman zor :D

@taylan artık normal warcraft oynanmıyor..yani frozen mapinden bahsedior adam
Zuhhaa badboy iyi güldürdün beni adam wow yazmamışki wow bölümüne açmış konuyu sen ne diyon pauhah ulen :D fazla bilgisayar oynamaktan dikkat eksikliği çekiyorsunuz bence biraz ara verin ;)
100 tane yaratık koyarsın.Her bir yaratıktan Tome of Power düşürerek yapabilirsin sanırım.Ya da bir yaratığa 20 tane filan koyarak daha az yaratık koyabilirsin.Mantık bu yani.
@Taylan
Frozen Thorne

@badboy07
pardon abi :D valla ben yapmadım

@Stormy
Aslında benim amacım tome of power düşürmeden sağlamak.Ama sağol yine de.

Yok mu bilen ?
Sıfırdan bir karakter yaratıp, o karakterden düşen experience miktarını değiştirebilirsin.
@Stormy level 10 dan sonra tome of power kulanilmaz , ben yaptim ama triggerle yaptim işte sorun o , bazi maplar oynuyorum frozen olanlar adamlar hero larin levelini 300 e kadar kasılabilir yapmışlar delirecem bir ben yapamıyorum.

Stormy:
Sıfırdan bir karakter yaratıp, o karakterden düşen experience miktarını değiştirebilirsin.
biraz daha açıklarmısın yani nereden degiştirebiliriz falan?
Mesela bir hero yaratalım.Selection brush'a gelerek (Space) heroyu seçelim.Modules menü sekmesinden Object Editör'ü seçelim.Karakterinizle ilgili bütün ayarlamaları Object Editor'de yapabilirsiniz.
ahah :D dikkatsizlik iste pardon bilocan :D oraya wow yazdın sandım taylanında dedigi gibi sen yazmamıssın :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.