Arkadaslar sizden Yardım İstiyorum Trex İtemlerini bilemem Lazım Yada butun Heroların İtemlerinide Yazarsanız Sevinirim dota Charateri Olrak
Power Treads-Vanguard-Sange&Yasha-Butterfly-İsteğe göre Monkey King Bar ya da Desolator kasılabilir.

30-40 tane başlık açmaya ne gerek var?:kufurbaz
ilk baslıgım
oha desolator mü Trex e mi yu abi =) İlki critic Sonra Sange&Yasha sonra butter (isteğe bağlı lothar) Sonra critic i bruz a çevir ve PowerTreads Tabiki ilkin Powertreads i yap (pt) ve Kral olarak mkb
Pt 2 Wraith yavaş yavaş Bf gidersin Snra Hyper kasabilirsin bruza kasabilirsin mkb kasabilirsin sana kalmış bişey
Silindi
Expert
0.1
nerubian assasian itemlerini verem istersen :)

3 wraith band
1 pt
1 crystal
1 butterfly
sonra crystal'i burizaya dönüstürücez

bunu yaparsak gg zaten :)
@CrazyDream

Aura ile birleştiğinde verdiği damageyi görmek istemezsin.:)
su yenı trax ı bı turlu sewemedm ya oyunu bılmeyen herkez alıyo ılk skıll rıght clıck adama attack baska bı olayı kalmadı gıbı bısey..

and deso kasılabılır ama bu bırazda heroyu nasıl kullanmak ıstedıgınle alakalı eger dowucu olcam we takımımda stun war slow war vsvs dıosan hayvanı oluyo hele bf warsa ama takım ıcın yararlı olam dıosan orb cıkmak yerıne mkb cıkılması taraftarıyım(spell kesmesı acısından) hatta mumkunse oynanmasn :D
crazydream direk critic yapılmaz once damage kasman lazım bak arkadaş önce pt yap sonra bi vg sonra eaglehorn al bf ni tamamla hyper al crystal yap gg kimse tutamaz :P
bugun gene karsıma aldılar 2 kere yıne nefret ettm adam gbı bı takımın olunca dırek kaynıyo arada
1. Vanguard
2. Power Treads
3. Lothar's Edge
4. Butterfly
5. Monkey King Bar
6. Buriza do Kyanon
Abi birazda fantezi yapmak ister su deli gonul orchid cıktıgımı bılırm ben drowa klasıklesmıs ıtemlerın dısına bıraz lutfeen hem karsındakıde bunların hepsını kastırmamalı zatı sana diimi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.