Slm beyler.Bana dota hakkında taktik veirrmisiniz.Orta dereceli bi oyuncuyum.Bazen 15-1,bezende 1-15 olduum çok olmuştur:D.Bana biras taktik verirmisiniz.(Str-İnt-Agy nasıl kullanılır,ne itemler yapılır,belli başlı hero taktikleri,takım oyununda ne yapılmalı vs.)Saolun.
Takım Oyununda ne derlerse onu yap bu 1

bence agi iyidir hızlıdır bash yapınca tutulmaz ;)

str yerine göre Kasap=)

intler den de bi ogre magi güzeldir aghanim karşı taraf Felç ne bilmek istiyorsan sor 1-15 olamadım daha:D
simdi arkadasım dota da str herosuna str ozellik veren itemler cekersın Örn: Abaddon ilk olarak Tahta bot cek :D sora Sange And Yasha cekersın oyunda ilerlemek istıorsan pesinden bi tane taraq cekersin ve sonra 2 basher 1 battle fury bu abaddon oyunda item guzel cekip gidişatında ii olursa oyunda bu heroyu tutacak hero gorunmez ve str herolara illaki illaki bir ve ya 2 basher yap ve gerisini atack verecek seyler yap ;)

sonra agility herosu denınce benm oyunda nickim ExHumed bulursan oyunumu gorebılırsın :D hernese agilty herosu dedim ben agility herom Traxex dir yani drow ranger o hero ya 1 tahta bot :D 2 butterfly bı monkey bı tarasque ve battle fury cekıorm karsımda abaddon bılegelse hıkaye edıoyrm eyer agility herosu gelirse ilk olarak boot of speed cek sonra ilk sange sora yasha cek sora da bırlestır ve pesinden butterfly ve ya critick ve ya monkey çek ;)

sıra da int herosuna geldi int de sevdigim hero lion o hero ya ilk tahta bot cekersın sonra eyer oyun ılerledıyse dagon cekersın pesinden bir aganhim sonra bi preseverence cekersin eyer oyun da zorlanıyorsa kendı takımın ve item cekme durumun varsa eye of skadı cekersın ve oyunu dödureilme sansını yakalrasın arkadasım ben bu kadar soluyorum eyer daha fazla bilgi istersen [email protected] ekle butun heroların cekecegı ıtemlerı anlatayım :D
**Bilocan** lafı ağzımdan almışsın resmen :D
tabi int hero olarak Ogre Magi,slayer,shadow shaman
str hero olarak Lucifer
agi hero olarak anti-mage,broodmother
@Bilocan
Drow'a,
Tarasque ve Battle Fury kasarak ortalığı katlettiğini söylemeliyim,ayrıca senin o itemleri kasman em siz oyunda imkansız,em li oyunda belki son 5 dk da yaparsın.Zaten yaptığın itemlerden bi monkey bi butterfly doğru diğerlerini yapman tamamen hata.Ayrıca her agility herosuna o dediklerin kasılmaz.Her heronun kendine has özellikleri/itemleri var.

@Rexiach
Bence LAN dan arkadaşlarınla oyna iyice öğren sonra battle.net de noob gamelere gir geliştir böylece oyunu daha iyi öğrenirsin.
tek gecerim furion u :P son skilii para demek
Armi : @Bilocan
Drow'a,
Tarasque ve Battle Fury kasarak ortalığı katlettiğini söylemeliyim,ayrıca senin o itemleri kasman em siz oyunda imkansız,em li oyunda belki son 5 dk da yaparsın.Zaten yaptığın itemlerden bi monkey bi butterfly doğru diğerlerini yapman tamamen hata.Ayrıca her agility herosuna o dediklerin kasılmaz.Her heronun kendine has özellikleri/itemleri var.

@Rexiach
Bence LAN dan arkadaşlarınla oyna iyice öğren sonra battle.net de noob gamelere gir geliştir böylece oyunu daha iyi öğrenirsin.

Ben Drow'a Clan Maçında Divine ,Bruz Ve butter Kasmıştım. -em'siz Oyunlarda Onların Yapılması İmkansız Degildir. Oyunu Bilmen Yeter.
Destro : **Bilocan** lafı ağzımdan almışsın resmen :D
tabi int hero olarak Ogre Magi,slayer,shadow shaman
str hero olarak Lucifer
agi hero olarak anti-mage,broodmother
broodmother ı rootfellen le iyi ezmiştim :D
bu tabi sadece senin düşüncen
Cus ya boyle baslıkmı acılır,kendi aklın yokmu dusunemiyonmu,adam demis ceviklik kahramanına sersemletme yap,bunu sen kendin düşünemiyorsan vahim zaten.

Bilocan ahmağıda ne demiş bak adresimi ekle sana herolara ne itemler cekilir söyleyeyim,bre bre...

Şey diyo sora şunu yaparım bunu yaparım hepsini hikaye ederim,ulan ayı karşındakinin eli armut mu topluyo,yaptığınız düz mantığa bak!Eşyalar oyunun gidişatına ve rakibe göre yapılır sizin gibi beyinsizler anca ezbere yapar.
Bakıyorum hâle bi' taraflarındaki yaralar o bi' taraflarını acıtıyor bana hakaret ediyosun. :) Ben senin gibileri çok gördüm ancak klavye delikanlılığı yaparsınız.Yazık sana.Bu arada bu topic altında atılan postları ben değil arkadaşıma pw yi verdiğim zaman o atmıştı ama yinede o ne yazdıysa altına imzamı atmaktan kaçınmam bunuda bilesin.
@SubbZzero Forum kurallarına uymamasi. Kişilerle alaycı, aşşağılayıcı tavırlarla konuşmasi ve daha önceki tutumu davranışın göz önünde bulundurularak platformdan sınırsız uzaklaştırılmıştır..
dota yı ogrenmenın en ii yoLu oynamaktır boyLe forumlara sorarak pek bısı yapımazsın
her oyunda snn ve karsı takıma gelen herolara ve onLara ne kasıldıgına nasıL oynadıklarına bak ztn 1 ay sonra her ıtemı her heroya gozun kapalı yapmaya baslarsın:)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.