Arkadaşlar Warcraft III 'e yeni bir server acıldı ( yada ben daha yeni gördüm ) www.battleturk.net bu siteden gerekli dosyayı indirdikten sonra ( bu dosya wepla gibi 45 mb değil sadece 500 kb kadar bişey ) üye olun servere girebilirsiniz. ( bunu durduk yere soylemiyorum çünkü server bomboş yazık gunah oyuzden reklam lazım diye düşündüm boyle 50 ms lik servere kim hayır diyebilir ki ) Server 1.21a surumunu desteklemektedir...

Saygılar...
Deneyelim bi,malum wepla noob doldu
birde wepla 1.20c de takıldı o kadar 1.21a yap dedik herkes ne gerek var falan diyor zaten bu serverde baya kaliteli ama bomboş...
ggc ye gelin
Wepla gibi 45mb değil demişsin 1.21a demişin weplanın 45mb olan dosyası patch dosyası yani aynı hesaba geliyor.Ayrıca 1.20c olmasının ne zararı var 1.21a olunca ne farkediyo sadece mhnin özellikleri artmış versionu kullanılıyo.Ama mustye katılıorum 1 hafta önce oynadığım 3 oyundan sonra bıraktım w3 ü 3 oyundada küfür ve quit oldu art arda tövbe ettim artık landan oynarım sadece.
tmm kardes aslında konu yeni server ben weplaya bişey demiorm zten soyledim ordada topic actim 1.21a olsun die bakalım nolcak hem ben 1.20c zararlı da demiorm battleturk.net 1.21a eurobattle.net 1.21a Wepa 'nın ne eksigi varda 1.20c peki ??????
Silindi
Members
0
Battleturk.net yönetimi serverı kapatıp dotaworld serverını açtı.Server çok sağlam şimdiden 70-80 online var quıter yok küfür yok +18 üstü server herkesi bekleriz
www.dotaworld.net

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.