wow u indirebileceğim bi site yada bi link yazar mısınız? acil
Wow orjinal bir oyun ve de orjinal cd-keysiz çalışmaz diye biliyorum ;)
ya orijinal serverinde oynamıcam ki. indirebileceğim bi site yada bi link biliosanız yazıverin
Lime ware / ares / emule gibi programlardan indirebilirsin...
Silindi
Novice
0
Onlarda Trojan Oluyor Indırmenı Tavsiye Etmem Biz Kafede Bir Link Bulmustuk Ama Hatırlamıyorum Ko Indırdıgımız Sıteden Bulmustuk Galiba Hatta İnfinity Diye Server Bile Acmıstık. Kacak Olarak Kendi Aramızda Oynuyorduk. Host Bosu Bosuna Para Verıyorduk Hatırlıyorum. :) Okulda Yemek Yemeyıp Host Para Yatırmıstık :) 6 Kişi Falan Actık Hepimiz Gm Olmustuk. .ex 99999999 Yazıp Level Atlıyorduk Tavuk Kesıyorduk 60 Altın Fln Cıkıyordu. Ne Gunlerdi Be
ben kaçak cd almıstım 8 ytl ye 4 cd yukledım sorun cıktı sonra değiştirdım hiçbir sorun yok kaçak serverlarda oynuyabılıyorsun
ben de var orjinali 979 kblik bir wow download programı bende var orjinai ingilizceniz varsa bulursunuz vermemi istersen saa vereyim 3.5 gb indiriyor yani bu program 979kb ama kendisi wowu indiriyor istersen verririm
ama şunu söylelyeyim çok kıyak sadece otomatil olarak wowu indiryor birde 3.5 gblik oyunu nasıl indirirm bilgisayarım kapanır dersen program kapandığında tekrar açtığında kaldığı yerden devam ediyor hiç bir cd-key yok orjinal!!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.