İyi günler arkadaşlar dün hocam bir ödev verdi c ile yazmam için fakat işin içinden çıkamadım bir türlü bu yüzden sizden yardım istemekteyim ödevim şu::

Soru 1: C dilinde dosyada var olan herhangi bir verinin aranmasını (kayıt yoksa kayıt yok varsa kayıt var yazacak) yapan program

Soru 2: C dilinde dosyada var olan herhangi bir veriyi silen programı yazınız.

sorularım bunlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar bu programları yazabilecek varmı uğraştım beceremedim saat 00.00 a kadar yapmam lazım çok teşekkürler iyi akşamlar
bunları yazamıyorsan okuduğun bölümü bırakmanı tavsiye ederim.
Master
59.2997
zak : bunları yazamıyorsan okuduğun bölümü bırakmanı tavsiye ederim.

katılıyorum. bunun ödev verildiği bir bölümde okuyorsan ve bunları beceremeyip başkasından medet umuyorsan lütfen lütfedip başka bölüme geç. piyasa zaten yeterince boş beleş bilişimci kaynıyor. bari bir tane eksilsin.
Size abuk subuk sorular gibi gelebilir ama vereceğiniz cevaplar kendini geliştirmek isteyenler için de yol gösterici olacaktır. Mesela ben harita mühendisiyim ve tekrarlı uzun zaman alacak hesaplardan kurtulmak ve kısa sürede çok işlem yapmak adına bugünlerde c diline merak saldım . Yapmayın etmeyin ..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.