Arkadaşlar acc sistemi kurdum fakat bu hataları gideremdim.

Kayıt olmayı deneyince :
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\uoacc\index.php on line 142
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\uoacc\index.php on line 143

142. satır :
if (mysql_num_rows(mysql_query("select email from uye where email = '$_POST[email]' or kayit_email = '$_POST[email]'"))) { $hata .= " $_POST[email] adresi sistemimize daha önceden kayıtlıdır lütfen başka bir email giriniz<br>";}

143. satır :
if (mysql_num_rows(mysql_query("select username from uye where username = '$_POST[username]'"))) { $hata .= " $_POST[username] kullanıcı adı sistemimize daha önceden kayıtlıdır lütfen başka bir kullanıcı adı giriniz<br>";}

Login Olmayı deneyince :
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\uoacc\index.php on line 164

164.satır :
if (mysql_num_rows($sorgu)) {

Şifremi unuttum kısmını deneyince :
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\uoacc\index.php on line 110

110. satır :
if (!mysql_num_rows($sorgu)) {

yardım ederseniz sevinirim.
Bu Sistemi Kuran 3,4 Kişi Gördüm , Sorunsuz?
tamam yukarıdaki hataları yaptım şimdi de

Tebrikler üye oldunuz üyeliğiniz şu anda aktif değil lütfen email adresinize yollanan aktivizasyon emailındaki adrese tıklayınız.

Warning: mail() [function.mail]: "sendmail_from" not set in php.ini or custom "From:" header missing in C:\AppServ\www\uoacc\index.php on line 155

diyor

155. satır :
mail($email,"$ServerAdi Üyelik Başvurusu",$mail);
Sana Pm Attıgım Kişi Kurmayı Bılıyor Onu Ekle Konuş...
şuan offline sanırım
mail functionı kapalı sunucuda. localde mi çalışıyorsun ?
evet sanırım localde çalışıyr
Lucretius : mail functionı kapalı sunucuda. localde mi çalışıyorsun ?

evet local ile çalışıyorum kendi PC me kurdum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.