Lai üyelik sistemini kurdum.Db ismi kullanıcı adı ve şifreyi doğru giriyorum.Admin şifresi ile kullanıcı adını yazıyorum.Kurulum klasorunu sil diyor.Siliyiorum.
girince bu eroru alıyorum ne yapmam alzım?

Fatal error: Call to undefined function: mysql_real_escape_string() in c:\apache\htdocs\uyesistem\guvenlik.php on line 4

Bu konu Nicole tarafından düzenlendi(2008-09-27 16:23, 15 yıl önce)
sunucuda mysql_real_escape_string functionı tanımsız yani kapalı yada yok.
Ne yapmam alzım mysql de şöyle bir hata çıkıyor

C:\APACHE\MYSQL\BIN\MYSQLD.EXE: ready for connections

sisteme bağlanınca çözemedim ben mysqlden falza anlamıyorum ama apserverden olabilirmi sizin php-nuke ile mysql diye bir forum başlığı vardı ordan baktım indirdim.Yardımcı olursanız sevinirim.
appserv'in son sürümünü indir.
Buyur bu 2.5.10 sürümü ben bunu kullanıyorum herhangi sorun yaşamadım.
Ya kuruyorum.Bunu kuruncada phpmyadmine girince şifre isiyor.Lucretiusun topicinden indirdiğim de direk giriliyordu.
isteyecek tabi şifre. şifrede kurarken senden kullanıcı adı şifre ister o olucak.
Sorunda orda zaten benden root password istiyor fakat kullanıcı adı istemiyor.

https://89.19.3.118/phpmyadmin
kurdum appserv i.
Nicole : Sorunda orda zaten benden root password istiyor fakat kullanıcı adı istemiyor.

https://89.19.3.118/phpmyadmin
kurdum appserv i.
Eğer phpmyadmine girerken şifre istemiyorsa laiyi kurarken şifre yerini boş bırak ama sanırım engelliyor en iyisi 2.5.10 u yükle ye kurarken yazdığın şifreyi gir.
Bu arada sunucuya erişemiyorum.
silip yeniden kurmayı dene bu programı belki 30 defa kurmuşumdur.
Doğrula.php de böyle bir hata alıyorum mail sistemini kullanmıcam.Ama bu hatayı veriyor kayıt olunca.

$fp = fopen($yol, 'a');
fwrite($fp,$accountdosyasi1);
fclose($fp);

hata bu;
Warning: fopen(c:/sphere/accounts/sphereacct.scp) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in C:\AppServ\www\uyesistem\include\dogrula.php on line 159

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in C:\AppServ\www\uyesistem\include\dogrula.php on line 160

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in C:\AppServ\www\uyesistem\include\dogrula.php on line 161
c:/sphere/accounts/sphereacct.scp bu dosyayı açamadığını söylüyor. Dosyanın var olduğundan emin misiniz?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.