Neophyte
-1.7
Merhaba arkadaşlar kendimce bir connector yaptım özellikleri çok iyi değil ama yine de hile fixi var duyuru sistemi var. Admin paneli vs. bulunmuyor çok sade bir connector olduğundan öyle pentium core i7 4gb ram 1 gb ekran kartı falan istemiyor. İsteyen varsa benimle pm yoluyla iletişime geçsinler. Buradan sorularınızı da sorabilirsiniz cevaplamaya hazırım. Saygılarımla.

Ücretsiz!

Bu konu cani tarafından düzenlendi(2010-02-02 23:19, 14 yıl önce)
Örnek olarak ss leri koyabilirmisin yada download linki indirip deniyelim?
Kolay bi soru taskmgr yi önlemişsin muhtemelen title engellemesimi yaptın :)
Neophyte
-1.7
Tabii ki buyrun ss ve link

https://img690.imageshack.us/img690/3757/adszcxd.jpg

Evet öyle yaptım en azından kırmayı bilmeyen ama hile açmak isteyenleri engeller diye düşündüm birilerine yararım olsun istedim. :)
Adept
4.3
Buttonlara biraz daha özen gösterseydin keske :)
Neophyte
-1.7
Merak etmeyim buttonlar normal beyaz şekilde olan orjinal buttonlar olacak bu sadece göstermelik :)

Ve merak edenler olabilir ücretsiz yapıyorum ücretli sanmasın kimse :)
Adept
4.3
Connector hangi dilde kodlandi?

Programi güvene alma, güvenlik saglama gibi konulari arastirirsan, kendini de gelistirmis olursun, her alanda ise yarar. Biraz üstüne düs bence o konularin. ;o)
Neophyte
-1.7
Delphi dilinde kodlandı ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum zaten yine de teşekkürler. :) Hala u-s platformundan bir istek alamadım. :)
Başarılar arkadaşım.

Şöyle birşey yapabilirsen belki dikkat çekebilir. EasyUO 'nun açılmasını engellemek..

+ Birde özellikleri nelerdir ? Bir form 2 resim ve 3 tane button gibi duruyor :D
Neophyte
-1.7
Zaten EasyUO engelli bazı bilinmeyen multiclientler de engelli bazı speed programları da engelli. :) Duyuru özelliği var bir tek bu kadar. :D ctrl+alt+del yaptığınızda kapanıyor connectoru kapatamıyorsunuz bu şekilde. Alt+F4 komutu çalışmıyor. Eğer benim engellemeyi unuttuğum bazı programlar varsa msn yoluyla bana onları iletirlerse onları da engellerim. :) Sağ ol bu arada çok teşekkürler. :)
Bilgi paylaştıkça güzelleşir. Aslında Kodlamalarını burada paylaşabilirsin.
Kodlamasını paylaşmak sadece olayı daha çıkılmaz hale getirir bknz. Ardı arkası kesilmeyen her biri birbirinin kopyası olan sunucular
Neophyte
-1.7
Bilgi paylaştıkça güzeldir doğru ama ben bilgiyi paylaşmak istemiyorum sonra bir sürü dolandırıcı çıkabilir veya herkes yapar bu işten para kazananların hali kötü olur bende baya küfür yerim. Ben zaten isteyene yapıyorum isteyen varsa pm atsın yapacağım diyorum. :)
Merhaba daha önceden Java ile Connector yazan varmı ? yada Java bilen ?
connector ico nunu kendin yapabilirdin :D neden NFS nin iconunu koydun ki ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.