arkadaşlar küçük bir sitem var. googleda ilk sayfada çıkıyor ama ben bu şekilde olmasını istiyorum.

alttaki Sunucular-Dosyalar kısmını kendi siteme nasıl uyarlayabilirim??

Bu konu Agamemnun tarafından düzenlendi(2011-03-09 13:14, 13 yıl önce)
evet benimde web sitem var ama böyle yapmak istiyorum. biri anlatırsa çok güzel olur
göremiyoruz görseli değiştirirsen sevinirim
Lucretius : göremiyoruz görseli değiştirirsen sevinirim

Imageshack.us'a yüklendiği için büyük ihtimalle sitede ona çözüm getirmişlerdi ben görebiliyorum.
resim 1 günde hemen kurbağa olmuş :S tekrar upload ettim...
bende bunu merak ediyorum birisi anlatırsa sevinirim.
bişey daha var. dikkat ettiyseniz sadece ilk ve birinci sırada olanlarda böyle menülü oluyor. ama dediğim gibi benim sitemde ilk sayfa en üstte çıkıyor ama böyle menülü değil. sanırım meta bi kod ekleyerek yapılıyor. öyle zannediyorum. Lucretius kesin bilir :)
sanırsam bu seo ile yapılıyor.
bence çok zor bişey değil. bakalım bilen biri çıkar elbet.
up
up.
yakari
up!
Google tarafından, çok aratılan sitelerde bulunan kategoriler. Google amcanın bir nevi kıyağı, diyorki "bu site iyi, aranıyor bende onu listeli halinde sunayım".

Netice olarak ne kadar hit, o kadar ekmek.
caos : Google tarafından, çok aratılan sitelerde bulunan kategoriler. Google amcanın bir nevi kıyağı, diyorki "bu site iyi, aranıyor bende onu listeli halinde sunayım".

Netice olarak ne kadar hit, o kadar ekmek.

Aynen öyle, çok ziyaret edilen sitenin bölümlerini, siteyi aratanlar için bir nevi kısayol gibi birşey. Bildiğim kadarı ile biz pek karışamıyoruz ona.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.