Ultima Online sunucuları için bir hazır portal olan seditio cms sistemi üstüne hazırladığım yeni temayı sizlere sunmak istiyorum.Bu site ile birlikte kazanacaklarınız şöle sayabilirim.

1) Admin panelli sayfa eklenimi
2) Sistemler bölümü admin panelinden eklenim
3) Haberler ve forumlar admin panelden eklenme
4) Ortak forum ve portal bir arada.

Bunlar zaten seditioda bulunan özelliklerdir.Ancak bunu Ultima Online ayarladım işte siteden resimler.

Dosya Linki ise :

Temayı İndirmek için tıklayınız!

Not: Site Arcsin template sitesinden alınmış ve seditio portala göre ayarlanmıştır.Lütfen emeğe saygı.
bu template normalde wordpress template i değil mi? birkaç template sitesinde karşılaşmıştım.
Evet tema Arcsin nickli veya isimli kişinin hem wordpress hemde css olarak hazırladığı bir template.Zaten emeğe saygı olsun diye arcsinin linkini silmedim ve not olarak da ekledim.
bende görmüştüm evet Arcsin'in.
yanı sıra gökhan bey[lai] bu template üzerine acc sistemi yazmıştı.
Evet.Account sistemi hakkındada bilgim var benim burda istediğim yardımcı olabilmekti işine yarayanlar elbette olacaktır.Elimde bulunan UO'ya en yatkın tema idi.
Yinede eline sağlık.Başarılarının devamını bekleriz.
çok güzel çalışma tbrkler
Novice
0.6
iyiymiş.
Seditio üzerine tema yapmayı seviyorum :) Güzel eline sağlık
link ölmüş biri upload edebilirmi konuyu yeni farkettim
Lucretius : bu template normalde wordpress template i değil mi? birkaç template sitesinde karşılaşmıştım.

Arkadaş egolarını tatmin etmeye çalışıyor kurcalama yazık :)
@@Darkness

Ego tatmin etme ile ne alakası war adam paylasıyor bu kadar düşük sewiye dawranmayın etrafa
o zaman düşük sewiyeli siz olursunuz

beğenmedin Konuya comment atma çokmu zor
bi ss koysan daha iyi değilmi
link kırık.
Malesef link kırıldı sebebi ise ftp adresinde dosya ve resimler silindi ftp de değişti özür dilerim herkesden.Linki yenilemeye çalışacam.
@darkness
sana ve senin gibilere verebileceğim en iyi cevap susmaktır.(umarım sözüme seviyen yetebiliyordur)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.