<body background=''fotolink'' vs.vs... işte bu komutla arkaplan fotosu yaptım hosta upload edince site istediğim gibi açılıyo ama macremedia programında design bölümünde orda verdiğim link görünüyor foto görünmüyo.Yani üstüne yazıı fln yazamıyorum doğal olarak bi yardım pls...

Bu konu neo75 tarafından düzenlendi(2007-07-13 12:17, 16 yıl önce)
<body bacground=''foolink''  bu

<body bacground="fotolink" 

olmasın ? harf eksık yazmıs olmayasın ?
<body background="resim">
Harfi buraya eksik yazmışım programda doğru gözüküyor...YAni o kod doğru ona eminim ztn site açılınca istediğmi gibi gözüküyor diye yazdım farkındaysanız... b]
link yazarsan dreamweaver da göremezsin önce resmi bilgisayarına indir programdan o resmi al resim göründükten sonra deişiklik yaparsın siteye upload ederkende tekrar link i koyarsın
@Rocker
Rocker bu mantıklı geldi bakalım bi deneyip sonucu yazarım buraya.;)

Olmadı Rocker:( Yok mu başka bilen beyler?

Bu konu neo75 tarafından düzenlendi(2007-07-13 12:45, 16 yıl önce)
<style type="text/css">
body {
	background-image: url(https://www.deneme.com/arkaplanresmi.gif);
}

</style>

Bu kodu <head> </head> arasına yerleştir
Miqrop senin dediğin şeyi de yaptım olmadı bu sefer siteyi normal açınca da görülmedi...Alın gerekli kısmı veriyorum.Özel yerlere asfsa fln yazdım.Şimdi bunu yapınca normal adresten siteye girilio arkaplan gözüküyo ayrıca orda eklediğim ses dosyası da gayet güzel çalıyor.Ama dreamweaver da nedense ses dosyası görülmesine rağmen arkaplan sadece link olarak yani o yazdığım kod görünüyor.<body background=''Ordaki Link'' bu gözüküyor ...
Off Deliricem.Nolur biri yardım etsin adam akıllı Msn veriyim: [email protected]... Bunun için almayanlar eklemesin ltfn...

<!Her Hakkı Saklidir...Coded By Neo75;)>
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1" />
<title>asdfsdfa</title>

</head>

<body>
<body background="Grafikler/arkaplan.gif"

<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<embed src="Ses/arka.mp3" width="32" height="8"></embed>
</body>
</html>
Öncelikle benim dediğimi yaparsan kesinlikle olacaktır.

Yukarda verdiğim kısmı head head arasına yerleştirdikten sonra <body background="Grafikler/arkaplan.gif" bu satırı yazmana gerek yok.
<body bgcolor=white background="dosyalar/dasdada.gif" lang=TR
style='tab-interval:35.4pt'>

olarak dene bide Grafikler yazmışsın G büyük orda bazen kabul etmiyo bide g yi küçük dene
MiqRop : Öncelikle benim dediğimi yaparsan kesinlikle olacaktır.

Yukarda verdiğim kısmı head head arasına yerleştirdikten sonra <body background="Grafikler/arkaplan.gif" bu satırı yazmana gerek yok.
Miqrop oldu şimdi deneyince orda neyi yanlış yaptım anlamadım G yi küçük deneyince oldu ondan mıdır bilmem ondandır heralde herneyse Yardım eden herkese teşekkürler...
np ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.