Yakın bir zamanda hizmete girecek olan forum sitesi için moderatör arıyorum.Forum yeni olacağı için sayfa düzenlemelerinde yardımını hiç bir zaman eksik etmeyecek kişiler daha çok tercihim olur.

Belli başlı aranılan şartlar :
-Siteyle gerekli zamanlarda yeterince ilgilenebilecek.
-Türkçe esaslarına dikkat edecek.
-Forum üyelerine karşı daima hoşgörülü davranacak.

Şuanda aradığım şartlar çoğunlukla bunlar tabi ki ilerleyen zamanlarda istekler de farklılaşabilir.

Şimdiden Teşekkürler

İletişim : Siteden özel mesaj yoluyla ulaşırsanız daha sonra e-mail adresini verebilirim.
Herhangi bir ücret teklifim yok.
Yazın adresinizide madem reklam olsun insanlar faydalansın kendinize güveninizmi yok niye sır gibi saklıyorsunuz .
Superadminstratours : Yazın adresinizide madem reklam olsun insanlar faydalansın kendinize güveninizmi yok niye sır gibi saklıyorsunuz .
daha açılmamış :)
@Superadminstratours
Söledikleriniz gerçekten çok saçma sitemizin herşeyi şuanda hazır domain ve host alındı temamız logomuz herşey hazır durumda ancak forum iç düzeni tek başıma çıkılmıcak bir durum bu yüzden adresi daha yazmadım
Ben söyleyeyim, ego tatmini. Normalden yüksek olan her yetki insanda göz kalkması yapar.
Algos : Ben söyleyeyim, ego tatmini. Normalden yüksek olan her yetki insanda göz kalkması yapar.

türk kızı terk
@nelph
Ultima-Strike üzerinden örnek vereceğim bu sitedeki hangi mod para alıyor acaba.

Not: Elbette diğer forum sitelerinde reklam üzerinden para kazanılıyor maddi kazancı yüksek reklamlar ile para kazanıyorlar site üzerinden daha sonra kazanç sağlanırsa elbette para konusu konuşulabilir.
Açacağım forum sitesi herhangi bir kar amacı olmadan açılcak bir site. Şahsi olarak database alt yapısı şuanda başlangıç seviyesi için gayet normal.Elbette forum sitesi açacağım için şuanda büyük siteler ile kendimi kıyaslayamam veya onların kullanıcı sayısına çıkamam ancak bu siteler de elbette 250.000 üye ile açılmış siteler değil hiç bir şekilde.Kendimi zaten Ultima-Stike ile kıyaslamıyorum yazımı dikkatli okursan bu sitedeki modlar para alıyor mu diye söyledim.

Sölediklerinden yola çıkarsak eğer kimse forum sitesi açmasın bu devirde bu işe girilmiyecekse eğer.Elbette fısıltı gazetesi olarak kullanacağımız yöntemle en azından belli bir kesme ulaşırsam bile yetebilir.

Yazdıklarımda sana karşı herhangi bir tartışma yada polemik için değildir.Elbette her eleştiri bir değerdir benim için bir farklı açıdan bakmaktır.Yinede teşekkür ederim sana.
isteyen başvurur istemeyen vurmaz , nedir bu iddaalaşma anlamadım gerçekten.

umarım bulursun , eğer şehir dışına çikçak olmasam yardımcı olurdum.
hayır kesınlıkle laf sokma gibi bir amacım yoktu , olduysa da affola.Sadece bu işi hobi olarak yapanlar ve zamanı boş olduğundan dolayi ilgilenen arkadaşlar var , bunu belirtmek istemiştim..

Bu konu Hermes tarafından düzenlendi(2012-08-24 02:48, 11 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.