Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
phpbb2 de tema kuramıyorum ayarlardan style herşeyi yapıyorum ama olmuyor neden acaba?
Sorunu biraz daha açıklayıcı anlatırsan, Bir çözüme ulaşmak daha kolay olacaktır.
şöyle yap

profiline gir ve görmek istediğin temayı seç çünkü sen temayı kullanıcıların varsayılanı olarak ayarlayamamışsın şuan nasıl yapılıyordu hatırlamıyorum profilden temayı değişirsen değişecektir...
peki titleleri nasıl değiştirebilirm site admin yazıyor onu nasıl değiştirebilirim?
Yönetim paneli > Kullanıcı Rütbeleri > Yeni Rütbe Oluştur >

oraya

Rütbe Adı
Özel Rütbe Olarak Ata: Evet
Rütbe Resmi

olarak ayarlayabilirsin. :D
olmadı mesela forumda mesaj yazarken benim yönetici olduğum yazıyor fakat ben onu değiştirmek istiyorum sadece yönetici ve moderatör var
tmm ya işte öle rütbe oluştuurduysan kullanıcı rütbellerinin olduğğuu yyerde yönetim vvar ona gir adını yaz sonra incele fallan vardıı ona bas rütbeller var oradan ooluşturduğğun rütbeyi seç :D
o rütbeleri nasıl renkli yapabilirm peki?
<font color="red">xxx</font>

böyle olması lazım unuttum tam hatırlamıyorum
manifest : o rütbeleri nasıl renkli yapabilirm peki?

Color Groups modu ile kuracaksın.
eğer group sistemini istiyorsan benim bir tane vardı dur bulam :D:D Aha buldum :d

Bu sorunu kendim kod yazarak çözmek zorunda kaldım güzel olduğunu düşünüyorum

böyle sorunla karşılaşan arkadaşlar için yazdığım kodları gönderiyorum :D

Dikkat: Modun içindekilerin ingilizce olmasının nedeni easyMod un türkçe kararkterleri okumamasıdır bu nedenle easymod kullanıcıları zorlanmaması için böyle yapılmıştır.Kodu tamamen kendim yazdım burdan bir dikkat edilecek şey daha söylemek istiyorum modu yükledikten sonra bu düzenlemeleri yapmanız için Yüklü olanlar için.txt dosyasını kurmalısınız. Modu yükledikten sonra bu değişikliği yapmanız yararlı olacaktır. Mod yüklü olmayanlar için bu değişikliği yapmak acemiler için çok karışıklık yaratacaktır. Bu yüzden kodlarda acemi olanlara önerim modu yükleyin sonra bu ayarları yapın :D

Resim

NOT: RESİM GÜNCELLENDİ:...!

Bu arada arkadaşlar renkli grupları indirerek yükleyebilirsiniz...:D attım siteye bazı düzenlemeler yaptım güzel oldu :D indirin ve deneyin ;) bu modda düzenleme yapılacak dosyalar mevcut bu renkli grupları yükleyenler diğer düzenlemeleri yapmak zorunda kalmayacaklar :D

Eklentiler

Renkli Gruplar.rar
Buda color groups un güncellenmiş hali hiç sorun yoktur ben şahsen kullanıyorum sorunu olan buradan yazsın halledelim :)
(34.71 KiB) 16 kere indirildi

RG Düzenleme.rar
Bu dosya düzenleme dosyasıdır güncellendi resimde güncelleniyor :D
(100.85 KiB) 15 kere indirildi

https://s2.dosya.tc/icon_renkli_gruplar.rar.html

burdaki resimin adını değişmeden
templates/subSilver/images/

içine atınız...

Bu konu xwerswoodx tarafından düzenlendi(2009-07-21 16:33, 14 yıl önce)
ben bunu demiyorum ki mesela forumda bi mesaj yazdım yazdığım yerde profilimde yani Site Sahibi yazıyor onu nasıl renkli yapabilirm?
özel mesaj attım bak ora...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.