Merhaba Arkadaşalar ;

Visual Basic'de güncelleştirme olurmu, bilen warsa söyleyebilirmi downlod etme otomatik şimdiden teşekkürler..
VB Programı için diyorsan zaten güncelleştirmesi var eğer yaptığın şeyin güncelleştirmesini diyorsan oda olur init sayesinde.
Mesela otomatik dosyalar uo klasorune indirsin öyle birşey yokmu visual ' de ?
Var
Bakınız: Inet
Daha Acemiyim Bunu Yapmamda Yardımcı Olamazmısınız?
Programlada herşey sabit değildir çok fazla script gibi düşünüyorsunuz. VB gibi basit bir program sadece zamanla öğrenilebilecek birşeydir zamanında denedim ama olmadı. Yapman gereken şey bazı basit programlamaları kodlayarak ileyi düzeye kadar gelişmen. Üstelik VB'den connector yapılmaz en kötü ihtimal Delphi en iyi ihtimal C dillerini kullanmanız gerekir.
Arkadaşlar mesela c:programfiles/ultima / klasorunde xxxx.exe dosya yok otomatık indiricek bu kodları bilen warsa söylerse çok sevınırım tek eksigimiz kaldı bu oda.....
Arkadaşlar Vİsual Basic'den Anlayan Birisi Bana Msn Adresini Pm Atarsa Sevinirim...
Yaş 17 bilgi beyinden taşıyo :D, bardağını boşalt biraz dostum ve sonra yavaş yavaş doldur.Bir anda bir bardak su koyarsan boğulursun
firehellsly :
Computer_Man : Yaş 17 bilgi beyinden taşıyo :D, bardağını boşalt biraz dostum ve sonra yavaş yavaş doldur.Bir anda bir bardak su koyarsan boğulursun

Oha ya konu tarihine baksana canın sıkılıyor herhalde ?? laf olsun diye laf atma.

Olsun bana yararlı oldu xD
Buyrun ;

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.