Arkadaslar Serveremez Var Web Master Lazım Acmamız Icın Olan Bi Arkadas özel mesaj ile iletişime geçebilir simdiden tesekkurler.

Bu konu Genesis tarafından düzenlendi(2008-07-24 14:23, 15 yıl önce)
Yardımcı olayım arkadaşım sana :)
Novice
-14.8
Ücret ne kadar ödeyeceksiniz?
Vaay gerçekten serverenez'mi var ??

bizimde bi zamanlar server'imiz var idi
narcotic sen şu editci olansın dmi meranın serverndan banlamıştım seni nickmden tanırsın :D narcotic'e bakmayın arkadaşlar adam deildir kendisi.
Konuyu saptırmayalım , yardımcı olacak arkadaşlar @QareL77 kullanıcı adlı arkadaşla özel mesaj yolu ile iletişime geçsin.
Reklam var ama kimse farkında değil mod arakadaş bile msn uzantısına dikkat ediniz lütfen
Jns : narcotic sen şu editci olansın dmi meranın serverndan banlamıştım seni nickmden tanırsın :D narcotic'e bakmayın arkadaşlar adam deildir kendisi.

Lan mal insan, beni burda tanıyan tanıyor adammıymışım değilmiymişim bunu sendenmi öğrenicez?
Düzgün konuşun sorununuzu pm ile halledin burası sizin özel platformunuz değil saygı kurallarını aşmadan kendi aranızda halledin
Tym kendime göre konuştuğumu sen nerden anladın ben anlıyamadım ? :con

İyi kendini bişey sanmışsın yahu !
Narcotich ve Jns lütfen tartışmaya çevirmeyelim işi ben arkadaşa web konusunda yardımcı oluyorum forum kitlenebilir.
teşekkürler herkeze iyi akşamlar
Silindi
Apprentice
12.8
Saygi Cerçevesi Içinde Arkadaşlar Moderator Arkadaşlarin Postlari Editlemesi Dileğimle ..
@Tymaron

Bu senin hakkın değil, hem burda sana ve üyelere laf mı gitmişde rahatsız oluyorsun dediklerim doğru ama bebeler gibi engel atıp anlamamazlıktan gelmiyoruz en azından biz. msn'de susar us'de laf yaparsın. Bu yazdığın sözcüklerinde iyi bir amacı olmadığını sende biliyorsn söylüceklerini zaten söylemiştin?

Bu konu [Narcotich] tarafından düzenlendi(2008-07-24 15:57, 15 yıl önce)
Konunun dağıldığını düşünerek gereksiz post'larımı sildim...
Özel tartışmalarını lütfen msn mail p.m vb. gibi yerlerde hallet [Narcotich] yoksa büyük ihtimal siteden uzaklaştırılmak zorunda kalıcaksın rica ediyorum artık bırakın şu tartışmayı Tymaron seni tanıyorum o yüzden sen cevap verme bari.Ben yardımcı oldum arkadaşa herkeze kolay gelsin

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.