şöle diyim o kadar soğudumki islamiyetle ilgili hiç bişi yapmamaya karar verdim. ama babam yüzünden yarın namaza gitcem.

bana dinsiz demeyin çünkü ben size diyim ben bir dinsizim...
+1 aynen
ya ben o konuda o kadar aykırı değilim aslında düşümcem dinin eski çağ filozofları tarafından insanlık üstünde etkin hakimiyet isteklerinin eseri olduğunu düşünsemde bi yanımda hala islamiyete ve allaha inanıyor ama insanı bir duygudur ki bir dinsizim diye bir şey olmaz inanmak var oluşun bi gerekliliği :) ota boka falanda inanabilirsin ama inanırsın yada bizi baştan beri böyle kandırdıkları için öğle hissediyoruz :)
**

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-09-30 00:14, 15 yıl önce)
**

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-09-30 00:14, 15 yıl önce)
ya herşey aileden başlıyo düşünsenize bi toplum içindesiniz ama o tplum hiç insandan üstün bi güçden bahsetmiyo. bilimin çok geliştiğini düşünün o toplumda herşeye bi açıklama yapabiliyo toplum. sizce burda din'e ihtiyaç varmı? sonuçta ölümü bile açıklıyabiliyo bilim.

"din, insanları inanılmaz olanlara inandırıyo."

kimse size allahdan bahsetmeseydi dua diye bişeyin olduğunu söylemeseydi. kader nedir size anlatmasaydı. oruç nedir ramazan nedir söylemeseydi sen şuan böle bişeye inancakmıydın?

belki biz niye bu kadar inanmıyoruz böyle şeylere dediğim gibi bilim çok geliştiği için. bilimin açıklayamadığınada inanmam ben.zaten açıklayamadığı ne kaldıki???
kitleyin şu konuyu.
evet kitleyin yoksa şeriatı için babamın arabasına , evimize felan bomba koyarlar konu uzarsa.
Khabil : **

+135695476u905407ü

helal be arkadaşım.en iyi şekilde anlatmışsın.

Xantierde 13 yaşında bebe millete kendini göstermek için uğraşıyor daha anlayamazsın bu işleri

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-09-30 00:15, 15 yıl önce)
khabil kafayı yedi kilit isterük :)
Xantier : ***

çünkü sen bir kafirsin kaymayı bilirsin ben bir müslümanım sevmeyi saymayı bilirim
sen sadece amelsiz işleri bilirsin ben sadece Allahın Rızasını bilirim
Sen sadece küfür bilirsin Ben sadece Allah kelamı bilirim
Ben davet ederim sen küfür edersin

çünkü sen KAFİR ben MÜSLÜMANIM

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-09-30 00:15, 15 yıl önce)
**

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-09-30 00:10, 15 yıl önce)
khabil bi uza git diyecem ama senin gibilere onu demeye bile useniom
Khabil,niayet benim gibi düşünen çıktı ve herşeyi anlattı süpersin.
cylunsar, khabil madem o kadar meraklısınız buyrun iran orda
başıma bir iş gelmiyecekse humeyniyi sevmiyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.