Atatürk ne ya taptınız buna tamam kurtardı birşey mi diyoruz? Niye sadece atatürk mü? ego tatmin etmekten Atatürkçüyüz diye dolaşmaktan başka bir bok bilmiyorsunuz.binlerce şehit verdik.nice küçük çocuklar öldü..analarının başı açıkmıydı? %99 kapalıydı.şimdi niye açtırıyorsunuz? bunu savunun?
Khabil :
Xantier : sanane lan kafirim , sende müslümansın bişey diyomuyuz ? senin seriatına kayarım ben

çünkü sen bir kafirsin kaymayı bilirsin ben bir müslümanım sevmeyi saymayı bilirim
sen sadece amelsiz işleri bilirsin ben sadece Allahın Rızasını bilirim
Sen sadece küfür bilirsin Ben sadece Allah kelamı bilirim
Ben davet ederim sen küfür edersin

çünkü sen KAFİR ben MÜSLÜMANIM
ben kafirim affetmeyi bilirim , el kol kafa kesmem dersini veririm.
sen sadece allah kelamı bilirken o kafirler senin bi tarafın rahat yaşasın diye icatlar yaratır.
ben tartışırım sen bomba koyarsın
ben herşeyi kanıtlayabilirken sen allah kelam diye başlar hep aynı şeyleri atasözü gibi tekrarlarsın.
Bir kere dini bütün olan adam dediklerini yapmaz.Yani kafire giriyor yani senden oluyor Xantier.gerçi sizde değil ana ve babalarınızda suç
KEŞKE İRAN OLABİLSEN DÜNYANIN 1.SÜPER GÜCÜ TEK KENDİ TEKNOLOJİSİNİ ÜRETEN NANO TEKNOLOJİDE 6. OLAN Bİ ÜLKE GİBİ OLABİLSEN

YA BIRAKINDA GÖZLERİNİZİ AÇIN HERGÜN KAN HERGÜN TEECAVÜZ HERGÜN EMEK HIRSIZLIĞI HALA NEYİ TARTIŞIYORSNUZ

KÜFÜR EDENLERE CEVAP BİLE VERMİORM ÇÜNKÜ KÜFÜR EDİPDE ONLAR GİBİ OLAMAM SİZ KÜFÜR ETMEYİM BENİM GİBİ OLMAYI BAŞARIRSINIZ UMARIM
kesin ya.
Khabil : KEŞKE İRAN OLABİLSEN DÜNYANIN 1.SÜPER GÜCÜ TEK KENDİ TEKNOLOJİSİNİ ÜRETEN NANO TEKNOLOJİDE 6. OLAN Bİ ÜLKE GİBİ OLABİLSEN

YA BIRAKINDA GÖZLERİNİZİ AÇIN HERGÜN KAN HERGÜN TEECAVÜZ HERGÜN EMEK HIRSIZLIĞI HALA NEYİ TARTIŞIYORSNUZ

KÜFÜR EDENLERE CEVAP BİLE VERMİORM ÇÜNKÜ KÜFÜR EDİPDE ONLAR GİBİ OLAMAM SİZ KÜFÜR ETMEYİM BENİM GİBİ OLMAYI BAŞARIRSINIZ UMARIM

senin dini anlayışına paraşütle konayım ben.
yaşım 22 öncelikle 17 18 yaşında veletler diyorsun da be aşırı dinci fanatiği kişilik senin yaşın kaç 17 zorlama insanları defol git kendine sakla bildiğini örümcek beyinli illa sövdürtüceksin kendine hakkatten zorlama insanları banlayın şu herifi ya

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-09-30 00:10, 15 yıl önce)
Master
59.2997
Konu yeterince sapmış sanırım.

Kilit..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.