Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
arklar ya benm girdiim serverde hile we speed war ben admin degilim elimden bisy gelmior ama soyle bir program war mı yani speed olan adami direk atiyor o yundan war mı boyle bisy gına geldi yaa adm direk elin basında bizim base de beni bicaklior gelior gecior (o ara kufrude yior ama pek kullanışlı bir yontem degil :D) ewt beyler yorumlarnızı ve varsa eger programı bekliorm tessekkurler

not eger serveri merak ediorsanız server:

cs3.turkcs.org (zombi mod)
.

Bu konu Shaziment tarafından düzenlendi(2007-09-12 23:12, 16 yıl önce)
:muahahane der bu salak admin (ban) pls:hayir
boş yere post atmak yerine şikayet butonunu kullanırsan hem forum kirliliği yaratmamış hemde şikayetini iletmiş olursun.
abi beni siz anlamadınz ki ben diyorum ki bir program warmı hilelleri oyundan atabilecek... yada bir console komutu ???

parlakkaya sana diyorum burası dingonun ahırı degil onune gelene salak yada banlansın bu diyemessin terbiyeni takın...
ban isteyebilir yada unknow'un dediği gibi şikayete basabilir ama salak gibi kelime biraz ters olmuş
avit : abi beni siz anlamadınz ki ben diyorum ki bir program warmı hilelleri oyundan atabilecek... yada bir console komutu ???

parlakkaya sana diyorum burası dingonun ahırı degil onune gelene salak yada banlansın bu diyemessin terbiyeni takın...

Sxe + WWCL kullan ortadan kalkar birde tuşları sunucudan bind ettirrsen biter
Nemesis[Berk] :
avit : abi beni siz anlamadınz ki ben diyorum ki bir program warmı hilelleri oyundan atabilecek... yada bir console komutu ???

Sxe + WWCL kullan ortadan kalkar birde tuşları sunucudan bind ettirrsen biter
adam admın değılki
admin degilse gelsin bizim sunucuya acılmaz speed cart curt :) reklamımıda yapam ip adresi 80.93.221.8 sitemiz carnageuo.net ( not ultima sunucu deil cs sunucusu sanırım reklam serbest )
tmm gelirim artık...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.