Arkadaşlar bizim evde 3 tane bilgisayar var 2 si dağıtıcı sayesinde biri ise wireless ile internete bağlanıyor..

Ve ben bu 3 Bilgisayardanda hiç bir şekilde CS 1.6 Oynayamıyorum!.. Serverlara girmek istediğimde sürekli TİMED OUT hatası alıyorum.. ancak wirelessi iptal ettiğimde direk modemi tek bilgisayara bağladığımda Serverlara girip oynayabiliyorum..

* Bunu neden yapar bu timed out hatasını nasıl düzeltebilirim ?
* Dağıtıcı ile oynayabilmem gerekiyo Çünkü modemi bağlayınca diğer pc'lerde net bağlantısı olmuyor..

Şimdiden teşekkürler..
wirelesstaki baglantının direk baglantıya göre zayıf kalıyor olmasından olabilirmi ? Cs oynamadım pek bilmem nası etki yaparda genelde online oyunlarda wireless kullananlar sıkıntı yasıyolar.. Fikrim bu yönde..
Ama 1 bilgisayar wireless ile girio diğer 2 bilgisayar kablo ile dağıtıcıya bağlı !...

yanı diz üstü bilgsayar wireless ile bağlı...
diğer 2 masaustu bilgisayar ise kalbo ile bağlı ve internet bağlantısını dağıtıcıdan alıyorlar..

ama oyuna giremiyorum işte TİMED OUT dıo kabloyu cıkar dırek MODEM olarak taktığımda ıse paşalar gıbı gırıo.. :(
yanlıs anlamıosam bak gene varsayımlar üzerine konusuyorum cs ile hiç ilgilenmedim.. Timed out servera baglanma süresini beklemenin bittigi anlamına geliyo.. Yani baglantın zayıf olabilir ve baglanmıyo olabilir.. bunun dısında inan aklıma bişey gelmiyo. araştırıcam senin için..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.