Arkadaşlar Ben Serverlarda Süresi Hiç beLLi oLmayan Şekilde Donması Bazen 5 Dakika SOnra Bazen 1 Saat Sonra Cs De Donuyor Ama Başka Server a GİRİYORUM oRDAda bi süre sonra donuyor her server da donuyor 10 dakika sonra girebiliyorum ancak donduğum server'a neden böyle acaba ?

Pc Özellikleri nin fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum.
1 Gb Ram
512 Mb Nvdia GeForce 8500 Ekran Kartı
Pentum Dua Core
2.8 Ghz Çift Çekirdek

Cevapplarınız için şimdiden teşekkürler.
Donması özellikleriyle alakası yok p2 8mb ekran kartıylada oynarsında donma sorunu formattan sonra bile eğer donuyorsa anakart büyük ihtimal yada ramden olabilir bide donuyor derken resmi atıyor pc ?
sorun nette aynısı bana oluo dedin internet gidip gelio olabilir
res atmıyor çıkıyorum oyundan donduktan sonra 10 dakika sonra tekrar girebiliyorum ancak.
msn açık oluyor hiç msn gidip gelmiyor net düşme gibi bi sorunum olmadı hiç ama :)

Bu konu yapku tarafından düzenlendi(2008-08-31 23:53, 15 yıl önce)
bendede oluyo arada donma oluyo düzelio sonradan csv7 version22 kullanıyorum invalid cd key hatası vermesin diye bundan olabilirmi v31 kurdugumda bilgisayar çökmüştüde
Eğer şöyle ise cs ye girmeden önce 234234 adet program acıosn örnek u-s ana sayfa üstüne birde işte uo clienti bunlar cpu arttırr bi yerden sonra cpu full ceker ve tüm istekleri karşılıyamaz buda değilse bilemicem
Hayır arkadaşlar hiçbirşey açık olmuyor herşeyi tamamen kapatıyorum. Ping im de en fazla 15 yani o kadar az.
X-Small : sorun nette aynısı bana oluo dedin internet gidip gelio olabilir

Bende aynısını düşündüm...Adamımsın :D

Anladım sorununu aynısı banada oluyo(du) o dediğin..Dandik modemlerde eğer bağlantında düşük hızdaysa öyle oyun donuyor kalıyor.Bakın ustune basıyım oyunlar donup kalıyor.MSN, İnternet Browserı vs. hiçbiri donmuyor..Nedenini bende bilmiyorum ama nasıl çözüleceğini biliyorum :D TTNET Speed TEST yap..Sonuç yüksek çıkarsa yeni bi modem al kendine.Sonuç düşük çıkarsa modem ayarlarının hepsini kaldırıp yine yükle..

Bu konu Ryser tarafından düzenlendi(2008-09-05 10:21, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.