Selam arkadaşlar

ya benim counter hata veriyo .. girdiğimde donuyor ve pc reset atıyor .. sxeli ve sxesiz denedm 2 türlüde donuyor .. sxede ilk kurup çalıştırdımgda hata raporu veriyor çıkıp tekrar girdiğimde açılıyor .. bilgisayarda sorun yoktur herhalde çnkü tek counter çalışmıyor geriye kalan her şey normal hızlı çalışıyor .. daha dün gece oynadım ondan önceki gün oynadım normal oynuyordum bugun oldu bu sorun nedense .. virüs taramasından felanda geçirdim hiç virüsde çıkmadı .. zaten format atalı 3 gün oldu bilgisayara .. oyunu silip bir daha yükledm 2-3 kez yine olmadı bıktım artık arkadaşlar deli olacağım vallaha ya .. Ekran kartındandır felan dediler ama öyle kesinlikle değil aynı şeyi aynı ekran kartında daha öncede oynadım .. Zaten son driverinide yükledim bugün .. V23 v7 yi felan da yükledim yine olmadı ..

Ne yapacağım bilemiyorum..

Zaten tek bu oyun yüklü .. Sp2 de var .. Olmuyoooooor :(
bak şimdi sorun artık şu şekli almış olabilir bilgisiyarına counter yükledigin anda ve ona yeni bişeyler ekledikce reg ler alınır yani sen oyunu açımca ordaki reglerden onay alınır ona göre başlar registerlar ordaki regler oyunu silip baştan yüklesende degişmez sistem geri yüklemede düzele bilir bi dene olmadı baştan format at çünkü sana regler hakkında pek bilgi veremem
ben regleri trojan ve keyloger girdiginde pcye ordan portları açıyor fln gibi işlemlerle ögrenmiştim daha iyi bilen biri sana ayrıntılı cvp verir oke öle her pacht ve eklentiyede kurma :) saygılar
bi msne eklermisin beni yada bilenler

[email protected]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.