Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Silindi
selamun aleykum arkadaşlar kadir geceniz mübarek olsun başlıkta belirttiğim gibi fps cok düşüyor ilk önce yüz ondan sonra yavaş yavaş düşüo
ekran kartı güncel herşey güncel pc cok guclu ozellikler şunlar:
üretici:asustek computer Inc

model:asus notebook n61jq series

işlemci:intel core i7 cpu q 740 @1,73ghz 1.73 ghz

ram:4gb

sistem türü:64 bit
resimler şunlar

arkadaşlar fps gozukmuosa sag tıklayıp resim adresini kopyala deyip http yerine yapştırın tam olarak gözükür
bir resim daha var cok dusuo

Bu konu TonBaLik tarafından düzenlendi(2012-08-14 16:17, 11 yıl önce)
herhangi bir düz yeni modeller olmayan sunucuya girdiğinde fps bu şekilde mi?
cs ye sağ tıklayıp grafik işlemci ile çalıştırda varsayılan yüksek performanslı değilse varsayılanı o yapman lazım orda zaten varsayılanı seç der.
Silindi
Banned
0
ugur bey evet

nuker sag tıkladım grafik işlemci çalıştır diye bi secenek yok
Şimdi herşey olabilir aslında. Ekran kartından, güç planından, virüs kapmış olabilir genel bir yavaşlık var mı pc'de ? birde orjinal steam mı kullanıyorsun?
Silindi
Administrators
80.4994
pc de yavaşlık yok orjinal deil
ekran kartı ayarlarından vertical sync türkçesiyle dikey senkronizasyonu zorlama kapalı yap ing ise forced off yazar 3d ayarlarında bu seçenek fakat intelin ayarlarına girme nvidia ayarlarına gir
aynen nuker işe yarıyormuş dediğin :)
Silindi
Administrators
80.4994
benim ekran kartı nvidia deil ati nuker

kardeş dedigini yaptım oldu 100 oluo ama 15 20 sn sonra yenıden düşüo

Bu konu TonBaLik tarafından düzenlendi(2012-08-15 00:58, 11 yıl önce)
oyunun video ayarları 3D mi OpenGL mi birde windows 7 oyun grafiklerine kaç puan veriyor?

Bu konu nuker tarafından düzenlendi(2012-08-15 02:13, 11 yıl önce)
Silindi
Banned
0
opengl 6,7 veriyor
3D denesene olmazsa sxe kapatıp dene eğer açıksa ayrıca 6,7 gayet iyi bir skor counter strike 1.6 eski bir oyun o yüzden sorun büyük ihtimalle ekran kartın oyunu tanımadığı için entegre grafik ile oynatıyor oyunu. Çok fazla bilgim yok ati kartlarda bu durum nasıl oluyor nvidia olsaydı sorunu çok rahat çözerdik aynı durumu benim laptopta yaşadım sende olduğu gibi 100 oluyordu fakat sonra çok düşüyordu.
Silindi
Banned
0
pencere modundamı oynayayım tam ekran mı bide xp yapsam düzelirmi
3d de denedim sonuç aynı :(
xpde düzeleceğini zannetmiyorum ama olay ekran kartı ayarlarından fakat ati ile ilgili çok bilgi sahibi değilim,

Son olarak birde şu power menagement ı saatin orda olması lazım high performance olarak ayarla bazı ayarlarında işlemcinin yarısını kullandırtıyor.

Bu konu nuker tarafından düzenlendi(2012-08-15 14:34, 11 yıl önce)
Silindi
Banned
0
xp yapamadım zaten bide ati den dikey yenıleme için herzaman aıck deidm fps 60 da çakılı kalıyor ama sonra cok adam olunca fln jaillerde en çok 30 a düşyür

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.