Arkadaşlar umarım birileri yardım edebilir. Oyun içerisinde fps'im 40-60 arası gidip geliyor,gerekli konsol komutunu yazsam bile bir degisiklik olmuyor. Ekran kartımı yeni aldım hd5750 acaba bununla alakalı olabilirmi,bu sorunu nasıl çözebilirim?
Ekran kartı ve işlemcin ile alakalı. Ekran kartını yeni aldım demişsin driverlarını kurup güncellerimini yaptıkdan sonra, ekran ayarlarını yaptın mı ?
fps_max 101 yaz bi dene
Driverları yükledim gerekli ekran ayarlarınıda yaptim ama degisen birsey yok...
Marlock : fps_max 101 yaz bi dene

Marlock'unu dediğini yapmayı dene. Ben Counter Strike'den pek anlamam. Sadece donanım açısından bilgi vermek istedim.
Master
59.2997
grafik kartının programına gelip dikey senkronizasyon (vertical sync) ayarını pasif hale getirmelisin.
Arkadaslar yardımlarınız için teşekürler ama ne yaptıysam düzelmiyor.Aldıgıma alıcagıma bin pişman oldum ekran kartını.Fps 50 den yukarı çıkmıyor...
CCC ayarlarından benim tercihlerimi kullanı işaretle ve performansa çek ondan sonra oyun içerisinde fps_max komutu ile sabitlemek istediğin azami fps noktasını belirlemeyi dene.
Adept
4.3
FPS'nin daha ziyade islemci gücü ile alakali oldugunu biliyorsun degil mi?
Neran : FPS'nin daha ziyade islemci gücü ile alakali oldugunu biliyorsun degil mi?
İslemcim Amd Athlon x4 635 2,9 ghz quad core 2,0 mb cache. Bununla alakalı ise ne yapabilirim peki ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.