Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
hepinize merhaba. uzun zamandır ultima-strike üyeliğim olmasına rağmen hiç forumlara takılmıyordum sadece dosyalar ve scriptlerle , dökümanlarla ilgileniyordum. ancak engin bilginize artık sığınmaya karar verdim :)

1 hafta önce yüklediğim cs 1.5 de consolda sürekli aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bu 2komut geçiyor. sürekli üst üste unknown command diyor buda kasmasına neden oluyor. nedeni nedir ve bu komutları nası düzeltebilirim ?

Anladığım kadarı ile config açmışsın ama konsol bu komutları tanıyamıyor o yüzdende tanımsız komut olarak adlandırıyor eğer cfg kullanıyorsan cfg'deki hatayı bilen birine değiştirt veya kullanma elle yaz ki spritblend var spriteblend diye bi komut bilmiyorum ben
eğer kendin bir cfg çalıştırmıyorsan autoexec.cfg dosyanda o 2 kodu ara
serverda Sxe & wwcl bir arada kurmuşlar var ayarlamasını yapamamışlar o yüzden tarama yaptığında sxe versiyon ile wwcl çakışıyor ve böyle hata veriyor , eğer diyorsan bu her serverda oluyor bu senin confiğindeki komutu server tarama yaparken tanımlıyamıyor da olabilir

Ben bir ara Sxe & wwcl bir arada kurduğumda wwcl emulatör yapmadan önce servera girenler hep böyle hata alıyordu tarama sonucu :) o yüzden dedim serverdanda olabilir ama dediğim gibi her sunucuda aynı hatayı alıyorsan senin cfg ayarlarındaki komutu tararken tanımsız görüyor console
csyi tekrar sildim yeniden kurdum bu d3dflip gitmedi :S teşekkürler arkadaşlar ilginize.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.