Beyler oyunda ms'm 40-50 arası mermi gitmiyor ve bu işimi 2 kat zorlaştırıyor :S
Ayarlarım
----------------------
Rate 25000
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
----------------------------------
Pc özellikleri ve internet hızım
256 mb ekran nvidia ekran kartı
1024 mb ram
80 gb hdd
8 megabit internet hızı..
ekran kartım hariç diğerleri bana yetiyor ms yi 15-20 arası yapam benim için iyi olur bi yardım ederseniz sevinirim....

Şimdiden teşekkürler...
Novice
12.5
updaterate'yi 40 yapıp denesene mermilerde problem yaşayabilirsin belki ama ms olayı azalır diye düşünüyorum.
Mortal : updaterate'yi 40 yapıp denesene mermilerde problem yaşayabilirsin belki ama ms olayı azalır diye düşünüyorum.
ratelerde sorun yok ınsanların kafasını karıstırma. Bilgisayarına baglı internetin gelişinde sorun oluyor bu sorun devamlı karsılasılıyor. ad-aware spy vırus programını kurup tarat.
Konuya hortlatmak gibi olucak ama.

update ve cmdrateyi düşürdükçe ms düşer fakat bu bir yanılmadır.

Senin ms'en sunucunun barındığı lokasyonla alakalı olabilme ihtimali çok yüksek.

https://www.speedtest.net/ adresinden Türkiye üzerinde bulunan farklı lokasyonlarla arandaki pingi test et bu sana oyundaki o lokasyonda bulunan sunucudaki ms ni verir.

Ek olarak internet hızını 8mbit olarak vermişsin eğer 8 mb ye kadar hızlı tarifeyi kullanıyorsan en yakın santrelle arandaki mesafe doğrultusunda internet hızının static değerinin ortaya çıktığınıda göz önünde bulunmakta fayda var , desparate'ninde dediği gibi kötü amaçlı yazılmış olan bazı programlar bilgisayarına sızıp sürekli olarak cmd tabanlı ping gönderme işlemi yaparaktan bağlantınıda kasıyor olabilir.
developer 1
fps_max 101
modem_max 101

denermisin
Qnd : developer 1
fps_max 101
modem_max 101

denermisin

bunlar oyun performans ayarları malesef bağlantıyla bir alakası yok
konu hakknda bilgi olmuyanlar lutfen karısmasılar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.