Merhaba. Ben 6-7 senelik Cs oyuncusuyum Tüm serverLarda oLmasada bazı serverLarda son 2 haftadır ping'im 110 civarında. Turnuva sunucuLarıda dahiL. Zaten PubLic takıLmam pek fazLa. Pc'de virüs faLan yok. GünceLLeştirmeLer yapıLdı. Kısacası ping yaratacak bi sorun yok gibi gözüküyor. Rate ayarLarı faLan hikaye onLarda tamam. İnternette gezinirkende bi kasma feLan yok. BağLantımda bi sorun oLduğunu düşünüyorum ama sizinde fikrinizi yada çözümünüzü aLmak istedim ?

Bu konu rapche94 tarafından düzenlendi(2009-01-26 20:40, 15 yıl önce)
www.speedtest.net

adresinden ping,upload ve download hızlarını öğrenebilirsin...

Ben burdan öğreniyorum 40-50 arası veya daha az ne zaman çıkarsa o zaman giriyorum. Seninde dediğin gibi pingim benimde yeni başladı eskiden hiç takılmadan oynarken şimdi bazı serverlerde hareket edemiyorum sırasında 500-600 lerde oluyor pingim eskiden msn açık oynarken şimdi msn kapalıyken bile ping düşmüyor... ya güncelleştirmeler ile ilgili birşey (ki imkansız! o zaman herkeste olurdu) yada hatlarda bir sorun var ve bazı bölgeler böyle ! :(
@Rate ayarLarı faLan hikaye onLarda tamam.

hikaye mi ? 6 senelik cs oyuncususun rate ayarlari hikaye ? bi rate ayarlarını boz oyna bide yap oyna bak nasıl mermiler sekiyor farkı gör emin ol çok alakası var. Nette çoğu döküman sallama bağlantılara göre rate ayarları ama sen rate 25000 , cl_upd tab bas 101 , cl_cmdrate 101 yap fark gör :) ratelerin zaten asıl amacı ping düşürmek değil ama onuda etkiler. Şu ara bendede çok lag var Türk telekom dnslerinde ilgili bişi dns değiştirici programlar kullanıyorum uygun dnsyi felan buluyor pek ondada fayda bulamadım gerçi ama azda olsa etki yapıyor ve internetim benimde normal görünüyor sadece oyunlarda böyle en çokda yurt dışı bağlantılarda
Kardeşim pingin rateyle alakası yok kafanmı güzel ?? internetten kaynaklanıo rate dedğin olay mermidir.

Eğer internetin 8mbit ise

101 - 101 - 25000 oynarsın eğer değilse ratelerini araştırıp bulman gerekir ;) bişi biliomuş gibide post atma bi daha olurmu :)
Leqendary : @Rate ayarLarı faLan hikaye onLarda tamam.

hikaye mi ? 6 senelik cs oyuncususun rate ayarlari hikaye ? bi rate ayarlarını boz oyna bide yap oyna bak nasıl mermiler sekiyor farkı gör emin ol çok alakası var. Nette çoğu döküman sallama bağlantılara göre rate ayarları ama sen rate 25000 , cl_upd tab bas 101 , cl_cmdrate 101 yap fark gör :) ratelerin zaten asıl amacı ping düşürmek değil ama onuda etkiler. Şu ara bendede çok lag var Türk telekom dnslerinde ilgili bişi dns değiştirici programlar kullanıyorum uygun dnsyi felan buluyor pek ondada fayda bulamadım gerçi ama azda olsa etki yapıyor ve internetim benimde normal görünüyor sadece oyunlarda böyle en çokda yurt dışı bağlantılarda

+1
internet hızını ögren eger düşük cıkarsa benim haftada 1 gün mutlaka yaptıgım gibi ttnet i arayıp söv(senin internet saglayıcın neresiyse oraya söv :D)
artık hosting şirketleri ana makınaya maximum 2 sunucu kurması gerekırken daha fazla para kazanmak ıcın 4 5 sunucu kuruyor. zaten sende soylemişsin bazı serverlarda diye.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.