arkadaşlar 1024k bağlantı kullanıyorum.Bilgisayarda de vista yüklü.ekran kartım 9600gt.bilgisayara 3 gün önce format attım ve devamlı kaspersky açık.ancak cs'ye girdiğimde çok değişken ve yüksek ping görüyorum.bir anda 30 olurken 1 saniye sonra ping 250 ye yükseliyor.bağlantıylada alakalı değil,internette rahat rahat sayfalara girebiliyorum.rate ayarlarınıda baktım.hepsi normal.sizce bu ping sorunu neden?lütfen yardım edin 2 gündür çözemedim bu sorunu.acil cvplarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler,saygılar...
bilgisiyar kasıyor mu?
Yeni format attıysan vista güncellemesi olabilir yada aynı modeme başkası bağlıysa o çekiyor olabilir bir sürü şey olabilir
güncelleştirmeler yapıldı.1024 k bağlantıyı 2 kişi kullanıyoruz.4 senedir bu şekilde kullanıyoruz.şimdiye kadar bir problem yoktu ancak yeni pc de böyle bir sorun olmaya başladı.pc kasmıyor.ztn yeni aldım pc yi daha.
diğer bağlantıyı paylaştığın şahsın fişini çek biraz bide öyle dene bakim
denemek lazım dediğini ama benim aklıma birşey takıldı.bizz modemi değiştirdik linksis wireless modem aldık.ama bununla alakası olabilir mi?modemin bir ayarını falan yanlış mı yaptık acaba??:S
bot paketi yüklüyse yeniden kur ve bot paketini yükleme bot paketi pingi yükseltiyor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.