Resmen vahşet yaa !...

Yasaklasınlar bu oyunu!...
:D:Dvazgeçtim unutmuşum bende oynuyodum yasaklamayın abii:D
ayyildiztm : Resmen vahşet yaa !...

Yasaklasınlar bu oyunu!...
:D:Dvazgeçtim unutmuşum bende oynuyodum yasaklamayın abii:D

bu oyun yasaklanmaz.Yasaklanamaz isyan çıkar : P
CSyi bilememde Uo nun yasaklandığı bir TR düşünemiyorum.. :D
Master
59.2997
Savaş çıkar heralde :p
Hiçbişi olmaz herkes hamachi ye saldırır evden oynarlar =)
Güzelim pokemonda bu gibi olaydan gitti. Pff
Novice
0.1
uo da özenlicek bişi yokki eline ates saçan bi silah geçiripte adam kal vas lamaya çalışan bi çocuk çıkmaz heralde
Yakında Ko da yasaklanır o zaman.Kurban bayramında elıne 2 tane satır alan aha Dual Clverım Oldu Hade Combo Yapalım der. Cs Ugruna Adam wuran cocuk mılletınden buda beklenır veya Elıne bı tane butcher alıpda anne ben sw kasmaya gıdıom dıyebılırde : ) ( Anne party at sw kasım sende ekmek tahtasını Wooden Shield nıyetıne kullan sen de parry kasarsın. ) :)
nerde çocuk gelişimi ya herşey anne babada bitiyor anadan babadan ne görürse o neden bizim başımıza öle bişi gelmedi :)

elemanın biri katana alıp ölümcül yara verir spear alır para darbe verir uo da yasaklansın :)
cs yasaklanmaz ama hep aynı şey oluo
güzel bi çizgifilm-oyun vs çıkıo bi mal gidip "ben bunu yaparım" şeklinde bi ifade+arkasından ölüm=yayından kalkar ... o tipleri bulup önce öldürmek istio insan!
TheRaskol : şiddet içermeyen bir oyun parmakla sayılır.şiddet içermeyen oyun mu var yaff ...

Flight Simulator :D ;)
nedim walla biz çocuklar ne izlesek Onu yapmak istioz örneğin çocuğun biri pokemon izliyo 2 dk geçio Ben pokemonum anneeeee Hayda camdan aşağı Balbazer Yürrüüüü :D Bana göre biraz yaş farkı olmalı yani nediyim 13+ mı desem ne desem kardeşler..
Master
59.2997
Bi çocukta çizgi filmin etkisinde kalıp 9. kattan atlamış sadece bacağı kırılmış ve çocuğa soruolar.

- Niye atladın. ?

- Spiderman beni çağırdı bende onun peşinden gitmek için camdan atladım.

Yazık valla gençlik nereye gidiyor.
Şuç bence.... SİLAHI oraya DOLU halde brakıp gıdenlerde akıllanmıslardır hani boşş olsa cocuk silahı alıp:
- DEDE mermi versene
- Ne yapacaksın olm
- Counter Strike de 1 sahne canlandıracagım
gibi bir muhabbete geçtiğini sanmıyorum

Silahı Dolu olarak bırakmak tehlikeli diildir ama el altındaysa olacaklar sıralanır!!......
"say GILAR
echo "EN BUYUK CIMBOM
spk "there two one system activated
By dJ yuXeXes GiRESUN YER6
ei günler
Aynen bencede olay tamamen oyunun dışında.Bende çocukluğumdan beri oynuyorum. Counter'dan öncede Delta Force oynuyordum.Ayrıca evdede 2 tane silah vardı! Bende çok elime aldım ama ya boştu yada emniyeti kapalıydı . . . Sonuç olaraq her zmn bi suçlu bulunur bu sefer suçlu oyun çıktı :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.