Merhaba arkadaslar ben ne yaptıysam olması belki siz bi çare bulursunuz

sXe Injected Client 5.3 yüklüyorum daha sonra tıklıyorum simgeyi bekliyorum bekliyorum açılıcan bir şey yok windows xp kullanıyorum ne yapacağım neden çalışmaz bi fikri olan varmı ?
sitedeki sxe i indir eğer sorun düzelmezse sxe i ekle kaldır yapıp pc ye res at.Sonra yeniden sxe i yükleyip res at gene ve düzelsin.
Düzelmedi malesef :( msn versem uzak masa üstü bağlantısı ile bakarmısın?

Bu konu _Black_ tarafından düzenlendi(2008-06-01 11:45, 15 yıl önce)
sXe acildiginda otomatik olarak kendini günceller.. Yeni versionu search yapmasi programin acilmasini uzatabilir, o yüzden internete bağlı olmadıgın bi zamanda(programi acman kolay olacaktır) sXe yi acip ayarlar/guncellemeler/baslangicta guncellemeleri kontrol et secenegini kaldırman yardımcı olacaktır..
Saygılar..
sendeki sorun tam olarak cs yi açıyorsun o anda sxe hata veriyor diye yazıyor vede bi tane notepad mi açılıyor ?
yok hayır tıklıyorum bekliyorum hiç bir şey açılmıyor
Çünkü arkadaşım Sxe 5.4 çıkmış .. onu bir indirirmisin.
tabiki hemen indiriyim
indirdim yine aynı değişen birşey yok :(

bu sxe sadece indirip gösterilen yere kuruluyoruz dimii ek olarak bir şey gerektirmior?
Arkadasım sana dediğim çözümü uygularsan sorunun kalmayacaktır.. Aynısını bende yaşadım:con
sorunu ss çekerek buraya koyabilirmisin acaba yoksa yardım edemiycez :con
sol tıklayıp farklı çalıstır dedim önüme gelen pencereler

Sxe Inj. Staring

Tamam&裟a Bastıkdan Sonra

Win XP (5.1.2600 Service Pack 2 )

Bi Daha tamam dedim

version 5.4

bi daha tamam dedim

[838442AO] is HOOKED (adress [D7D2]

bi daha tamam dedim

[838442AO] cleaned

bi daha tamam dedim

[83844AO][NtCreaterThread] has an inline hook

ve bitti açılan yine birşey yok

senin ediğinide dedim arkadasım olmadı :(

sorun şu : kısayolu tıklıyorum sxe'yi masaüstündeki açılır gibi mouse yanında bir kum saati çıkıyor biraz bekledikden sonra kum saati gidiyor ve hiç bir şey açılmıyor farklı çalıştır dediğimdede üsteki hataları verdi
Programın acılması için internet bağlantının olmadıgı anda çalıştırmalısın? Böylemi denedin?
evet denedim daha yeni modemi çıkardım internet yoktu kesinlikle ama yine açılmadı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.