Anladım, bilemiyorum kardeşim inş sorununu halledersin.. Kafana takılanları sor biz burdayız, elimizden gelenide yapıcagız..
fotoyu koydum üste tıklıyorum ve hiç bir açılmıyor aynı o şekil bekliyorum sadece baska hiç bisi yok
Ben hala sorunun güncellemelerden kaynaklandıgını düşünüyorum :con
Bi şekilde açabilirsen unutmadan kapat güncellemeleri;-)
ah bi açılsa :(
Görev yöneticisi / işlemler / sXe Injected.exe'yi kapatıp tekrardan açmayı denermisin?
(dikkat: Mavi ekran yiyebilirsin, bana olmu$tu xD)
İşlemlerde ah sXe olsa :D tıklıyorum hemen ardında görev yöneticisi açıp işlemlere girdiğimde gözüküyor ama işte sonra gidiyor onunla ilgili bir şey yapabilirmiyiz? harbi kafayı yicem bu sxe yanında ek bisi istiormu firewall vs ne bilim ;(
Güncelleme teorimden vazgeçtim, bunun nedenini bilemiyorum kestiremiyorum arkadaşım anLamadım bişiy :huh
haha saçmalığa bak bi sitede art artda 8-10 kere tıkla açılır yazıyordu denedim oldu :D:D

Bu konu _Black_ tarafından düzenlendi(2008-06-01 12:55, 15 yıl önce)
ahahah:) hayırlı olsn dostm
ama yinede güncellemeleri kapat ;-)
;( kapattım ama cs bozuldu csyi yeniden yükledim şimdi yine açılmıyor sxe , nedir benim bu çilem

aaa açtım yine cs girdim hata verdi

Could not launch game.
Only one instance of this game can be run at time
Black aynı şey şimdide bana oldu anladığım kadarıyla sxe de birşey var bizde yok.
eski sürümünü yüklesek olurmuki?
ııh
eee ne yapcaz ya ;( off harbi çok canım sıkıldı simdi bi server'a girdim millet wall iice canım sıkıldı
Genel bi sorun sanırım, yeni bi fixle hallederler.. Beklemekten ba$ka çareniz yok gibi gözüküyor:O_o

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.