Ya beyler ben daha yeni Razer Mamba 5600 DPI mouse aldım hiç memnun kalmadım CS de resmen hiç uyuşmuyor mouse 300 TL olmasına rağmen.Siz yardım ederseniz bu mouse'u geri vericem yeni bir CS'ye uygun mouse alcam sizce Logitech G5 veya G9 iyi gider mi?Veya sizin tavsiye edeceğiniz var mı?

Bu konu PoWeR!! tarafından düzenlendi(2009-11-07 22:05, 14 yıl önce)
X7 MARKASININ EN SON SERİSİNDEN ALMANI TAVSİYE EDERİM AYRICA X7 SADECE OYUN KLAWYESİ VE FARESİ ÜRETİR...
Hmm tmm tşkler zaten aldığı mouse sadece CS tarzı oyunlarda işe yaramıyormuş yani FPS'di sanırım CSnin türü Fps oyunlarda.
X7 DEN ŞAŞMA İNTERNETTE Bİ ARAŞTIR FAN'LI MOUSE'Sİ BİLE WAR YANİ :=))
ok ilginiz için tşkler.
Expert
34.0001
merak ettim de sizin 300 tl lik mouse nin, benim 15 tl lik mouse den ne farkı oluyor cs oynarken ?
KeLL : merak ettim de sizin 300 tl lik mouse nin, benim 15 tl lik mouse den ne farkı oluyor cs oynarken ?

Aynen :==))))

POWERR SANA PM GÖNDERDİM Bİ BAKARSAN İYİ OLUR...
KeLL : merak ettim de sizin 300 tl lik mouse nin, benim 15 tl lik mouse den ne farkı oluyor cs oynarken ?

Hakkatten ya 20 tl lık maus var bendede iyice bunlar alet edevata bagladı cs yı yok cs klavyesı yok cs mausu sacmalık bence 2x varmı mausta yetıyor zaten hep 1. yım önemli olan bilek bence
Arkadaşlar öyle demeyin arasında dağlar kadar fark var. Genellikle bu tür donanımları profesyonel oyuncular alır. Turnuvalarda oynamasını bilene çok işe yarar.
Expert
34.0001
zaten fark yok demedim ki ne fark olduğunu merak ettim ben.
valla ben mouse'ye bile para vermiyorum geçen sene okurken okuldaki bilgisayar odasından çalmıştım. xd

2 tane veya 3 tane saga sola tuş koyuyorlar. Birazda ışıklandırma yapıyorlar görende atlıyor :)

15 liralık mouseyi değişmem :)
o 2 ,3 tuş ne özelliğe yarıyor? meraktan soruyorum
Expert
34.0001
yahu dalga geçmek için sormuyorum cidden merak ettim.
Oldukça fazla fark var sadece bilekle olmuyor iş 5600 DPI'a alıştığın an zaten 2 3 tuş olsa bile sen ondan 10x hızlı olacaksın zaten Razer Mamba CS için yapılmış bir mouse değil ama diğer oyunlara çok iyi uyuyor Battlefield 2 ve strateji,mmorpg oyunlar gibi bence CS'ye en uygun mouse Razer Deathadder yorumlarınız için çok tşkler beyler ^^

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.