bakalım
Çıkmadı Hala yaa offf :con :con
Yazık,adamlara :) 2 ay sonra 7.1'i çıkartacaklar :) Cidden üzülüyorum... Yazık onca emeklere
Siteye zamanında bişeyi Upload edemiyen kişilerden Wallı engellemesini bekliyoruz.
Ben dedim bu kadar tasarım yaptılar herhalde sayaç bitince oto koyacaktır diye düşündüm xP
Senoynanın database çöktü xD O kadar bir resfesliyorlar ddos gibi oldu xD
Gerçekten Download yazıyor aynı sayfayı refreshliyor f5 yapak daha mantklı Belkide son anda bi sorun cıktı yada yetiştiremedilre kim bilir
m0rt@l (Senoyna):
Selam,
payas'ın çalışmaları bitti ve son testlerimiz bitmek üzere. Şuan payasın takvimine uyması halinde 29/11/2008 sabaha karşı 03:00 de sXe Injected 7.0 çıkacaktır ve bu bilgi kesindir.
Mevcut bütün hileler engellenmiş olacaktır ve yeni bloklama metodları eklenecektir. Bu sürümde ne yazık ki 32bit kontrolü henüz eklenemeyecek olup bunun üzerinde olan çalışmalarımız devam etmektedir.
Unutmayın sitemiz haricindeki hiçbir site sXe Injected resmi Türkiye sitesi değildir bu platformlardan aldığınız bilgiler ve yardımlardan bizler sorumlu değiliz.
Ayrıca sürpriz bu sürümde sXe Logosu değişiyor
Not: Bu gecikmelerin sebebi payasın harddiskinin 2 defa yanması ve özel yaşantısının ile işlerinin yoğunluğudur.
İyi oyunlar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.