Tüm toprak büyüelrini yapabiliyosunda çok sinir bozucu ya ateşle hava çok daha geniş alana büyü yapıyo bn toprak olarkatan depremdir, yerden taşlar fışkırtmayı falan yapıyom da hiç yeni büyü gelmiyo galiba. bu arada o kişielrde onlnie. Ama yazışma sistemi yok oyunda ya search ten belki birbirimize ulaşabiliyoruzdur. deniycem benim adım: tortugatr karakterim: tortuga
Novice
-0.500001
Karakterdeki Bendigs ten Deistir Eminim Buarada Bende K.a SineX Nick Sinex Simdi Girecem..
nowanka seni buldum lwl 11 de :D sadece profiline bakabiliyorum ne mesaj atılabiliyo ne maç yapılabiliyo :D
Bu oyun geliştiriliyor mu yoksa yapılıp burda bırakılmış mı ?

Arkadaşlar denemenizi öneririm oyun muhteşem efectlere kadar..

Level 6 yım şimdilik (:
Derdim Post Kasmak Değil,,Bu Oyunu Çözemediğimden Nasip Olmadı Dedim Ne war yani,yeniyim o yüzden başlıklara cevap yazıyorum? bi sorunmu war
Novice
-0.500001
Tmm Yaa Tortuga ins Bi Gun Rast Glrizde Ezerim Sizi :P
Nowanka:
Tmm Yaa Tortuga ins Bi Gun Rast Glrizde Ezerim Sizi :P

hehe :D ezersin bni zaten çok koaly ölüyorum da :D rastgelmemiz çok zor :D
Level 8 oldum tortuga ismini unuttum neydi ismin senin :D
Nowanka , tortuga ya play online kimseyle oynayamıyorum kimse çıkmıyor.Oyunda kimse olmadıgı icin mi ?Hepiniz play onlniede pekleyin 3ümüz rastgeliriz belki :D
Novice
-0.500001
Her Dakika Oynamıorum Ya Bazen 20-30 Lvl ler Oluo TEkde Alıorlar Sinir Oluorm ins Raslasırız..
bnm adım Tortuga orda t si büyük mü küçük mü hatırlamıorum haftaiçi de çok giremiorum :D da oyunun tek kötü yanı ne mesaj atabiliyruz ne düello teklif edebiliyoruz :D bn earth nation danım. kavga ederken de yazışamıyosun o da kötü D: bazen çok güçlü herifler geliyo oynatmıyo karakteri dal dal ölmüyo :D
Oyuna çok alıştım ve çok sevdim ama tortuganın dedigi gibi eksikler var.
9 levelim dagıtıyorum :P:P

Arada bir Toph - Zuko vs kişiler geliyor görünüşleri tıpatıp tophla aynı oluyor , nasıl oluyor bu ?
Ayrıca bu oyun geliştiriliyor mu yoksa yapılıp bırakılmış mı ?
Oyun beta aşamasında.Sorularınız varsa sorun.
Beta aşamasında derken benim yaşıma göre anlatsan :con
beta işte geliştirilme aşamasında. bu sırada bizlri oynatıyoalar tanıtıyolar bide oyunda toprak çok garip olmuş ya tek uzak saldırısı kaya :D genelde yakına saldırıyo yerden kaya cıkartma, deprem fln
Peki beta aşamasında oldugunu nerden biliyorsunuz bi de en güçlü olan ne sizce
bilocan sen anlat biraz en güçlü ne sence ve levelin kaç ? İlerki levellerde ne gibi değişiklikler var , 50 levelde move bişi açılıyor falan diyordun.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.