51960 YAZILI KANUNA GÖRE TÜRKİYE GENCİ VE GELECEĞİ İCİN SAKINCALI OLDUĞU TESPİT EDİLEN KNİGHT ONLİNE İSİMLİ WEB OYUNU 02 04 2007 TARİHİNDEN İTİBAREN TÜRKİYE IP LERİNDEN KALDIRILMIŞTIR.
Geç alınmış bir karar.
Silindi
Banned
0
hayırlısı :)
İstedıgımı sokarım;) Turkko var hem nealaka ? sacma bişi sadece başka biş idegil yani adam 70 lvl char kaldı yazık yazık herkeze
Benim kuzenim bu oyun yüzünden 2 haftadır okula gitmiyor yazık ya, Bu oyunla kafayı yedi herkes. Çok önceden kaldırmaları gerekliydi. :hayir
:alkis :alkis :alkis İnşallah kaldırılmıştır.Ultimanın playeri artar :);)
Kaynak gösterirmisin?
Infernus : Benim kuzenim bu oyun yüzünden 2 haftadır okula gitmiyor yazık ya, Bu oyunla kafayı yedi herkes. Çok önceden kaldırmaları gerekliydi. :hayir
Aynen benimde 3-4 arkadaşım oyun için okuldan kaçtılar devamsızlık yüzünden okulu bıraktılar.
Merak etmeyin yakında onunda bulurlar illegal yollarını.
@Anemon kesinlikle.
Geçenlerde gitti gidiyor.com'da geziniyordum öylesine.Bir şey dikkatimi çekti.Knight Online 80 level karakter satılıktır.Yuh artık dedim.Bu karakterler de öyle ucuz fiyatlara gitmiyorlar yani.5-6 milyardan gidenler var.Bir oyuna kesinlikle ama kesinlikle para vermem.
Bu arada resmi siteden acıklama yapmıslar sunucu değişimi yapılıyormus.
o oyun hiç çıkmamalıydı bile...
Malesef henüz resmi bir kaynaktan açıklama yok.Sanırım bakıma alınmış...
Adept
4.3
Başka online oyun yok sanki... Işsiz güçsüz olmak isteyen, bir yolunu bulur.
O kadar mutlu mesut oldum ki inanamazsınız =) Ömrümde bu kadar ezik bir oyun görmedim . Hadi uo yu anladık yaş sınırlaması 12 ye düştü de knight denilen oyunda 6 yaş bile oynuyor ya? Şu anda çok mutluyum öle böle değil bu oyun yüzünden arkadaşlarımı kaybediyorum. (ben oynamıyorum arkadaşlarım oynuyor) Arkadaşım şimdi telefon açıyorum büyük bir mutlulukla ALO diyor okula gelmion mu olm diom kısık bir sesle " hayır olm çok kötüyüm fln diyor ve aradan 1 saat geçiyor bizim bilgisayar dersi başladıgında msn i açıyorum çocuk msn de imzasına Knight oynuyorum rahatsız etmeyin yazmış. Zaten sadece savaşmakla ilgili oyunun nesini severiz ki ? Oyunu yabancılar yarattı ama %90 ı türk

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.