Bu arada Ko yu 6 yasındakiler oynuyor diyorsunuz yasa geregi cafelerde Cs Hl Ko gibi oyunlarin oynatılması yasak cafeyede 12+ yas alınıyor sadece , en azından Adana'da öyle ve bildigim kadarıyla bu Tr genelinde olan birsey ko olan cafeleri sikayet edin :)
Bezen 2-3. sınıflara giden çocukları okul önlükleriyle cafelerde görüyorum :D
Knight OnLine da Ultima Online gibi bi oyundur..İsteyen istediğini seçer ve seçme özgürlüğü vardır..Hayır Kapatmadı Türk Telekom İpleri Knight Online'a ben su anda oyundayım..Adamlar bu oyundan para kazandığı için mi bu kadar suçlama yapıyorsunuz anlamadım?Şu konuda haklı olabilirsiniz 8 yaşındaki çocukları okullarını asıp cafelere gidiyorlar buna diyecek bişeyim yok ama herkesin kendine kalmış bi olay engelleyemezsiniz ki Ultima Online da aynı şekilde bağımlılık yapıyor ama kaç senelerdir oynanan bi oyun..

Benim diyeceklerim bu kadar..
be cooL..
cok gec alınmıs bır karar knight oynıcaklarına ultima oynasınlar okulan kacınca ne oluyor ılerde knight onlara ne gıbı ımkanlar kazandıracakkı dogru bır karar ama gec alınmıs
Knight Online kapatılmadıki bizim cafee oynuyolar Xtrap ı engelleyip :) Koxp İle...
XandLo : :alkis :alkis :alkis İnşallah kaldırılmıştır.Ultimanın playeri artar :);)

Adamın Derdine Bak (: Ultima Çok Farklı Sanki
noluo beyler:S
Arkadaşlar mantıklı olun ya ^^' Knight gibi zengin kro yuvası bir oyun kapanırmı ? K2 games nebiçim kazanıyor biliyormusunuz ? Zaten knight oynayanın aklından şüphe ederim,küfür,hile,düzenbazlık ne ararsan.
İyi de Türkler (afedersiniz gerekirse gelin linç edin ama öyle bu Türkiye'nin gerçekleri...) biraz fazla salak,
Diyorlar ki " Amerika şöyle kötü onlara para kazandırmayın!, Sonra gidior Knight Online oynuyor" tamam Amerikalı'ya değil ama İspanyola bilmemneye kazandırıyor,
Doğrusu tonla Türk oyunu çıktı, Kimse gaza gelip onları bile parasıyla almıyor!
Onları orjinal Türk oyununa para harcamazken,
Gidyorlar Knight gibi tamamen savaş üzerine kuruılmuş, FRP'yi FRP kurallarından arındırmış tek oyun,
(tamam neredeyse frpden arınılmış tek mmorpg) yani belki başka oyunlar da vardır mesel Tırsak Şovalye ama onun üzerinde neredeyse hiç uğraşılmamış...Ben Millet Knight Cd si milletin haldır haldır aradığı vakitlerde cdsini millete al kanka senin olsun diye dağıtıyordum.
Ama tabi dağıttığım sırada ben o oyuna birkaç yıl önce ne biçim oyun diyip bıoraktım ve oyunu bir hafta bile denemedim belki de,

Bir de bir muhabbet vardı, insanlar sevdiği oyunu savunmak için neler saçmalıyordu görseniz,
bana diyorlar;
-bu oyunu oynadın mı?
-evet...
- e ne konuşuyosun?
-saçma, bilenle bilmeyen bir olur mu?Asıl bilmeyen konuşmasın...

Abime söyledikleri sonunda oyun bıraktım,
Bu arada nolmuş Türklere diyeceksiniz,
Bu Türkler her serverda gerekirse paralı WOW serverlarında, gerekirse OSI de her türlü küfürü basıyor, basit clana almama gib şeylerde küfretmeler...
İşte bu tür insanlardan kurtulursak bana karlısa Türkiye'de bir iki adam kalıcak,
Aklını almışlar gençlerin, onlar artık zombi...
Birşey bilmeden, düşünmeden ve gelceklerine hiç bakmadan ilerliyorlar.
Yazık onlara bizim yarınız ne acaba? ben 10 yıl içerisinde Irak ve İran ın alınmasından sonra geriye ne kalacağına bakıyorum, Orta doğuda acaba hangi güçlü devlet kalacak ve bize ne olacak?
Onların fikri acaba ne??
Aslında dünya bir elf diyarı,Türk oyuncular orc....

Orclar ayak bastığı her yeri yok eder...

Türkler ne olursa olsun herhangi bir olayı hazmetmekde zorlanıyor,Hedene haklı.Kendilerini birşey zannediyorlar yabancılara Türkçe küfür ettiklerinde =) Çoğu online oyunda clanlardan atıldım sebeb ise Türk olduğumdu Türklüğümden utanmıyorum ama vasıfsız Türk genci Türkleri küfürbaz,hilekar,şerefsiz insanlar olarak tanıtıyorlar dünyaya...

Counter,Cod2,Knight,warrock,gunz gibi oyunlarda hile açıyorlar,e bende yabancı olsam düşünürdüm "Oha bu Türklerin yarısı hile açıyor hepsi böyle olmalı herhal" diye.Bunu kimse inkar edemez,bu afederseniz mal herifler davranışlarını değiştirmezlerse böyle tanınacağız,"tanısınlar amq yhaaa" dediğinizi duyar gibiyim,eğer öyle düşünüyorsanız gidin intahar felan edin.

+1511231541231641321413132 @ £arl
+321321 @ Earl
birçok oyunda bunu yapmaktan vazgeçmiyorlar uyarıncada 'sana noluyo amk oynama ozmn ne biçim Türksün' 'yiyosa gel teketek alim' gibisaçma sapan uyduruk şeyler söylüyorlar..hani erkekliğe leke sürdürmeyecek ya
Ayrıca bu sadece ko da değil silkroad'dada çoğaldı srodan 2moonsa 9dragons a sıçrıyolar oynayanlardaaynıdır kesin ana avrat düz gidiyorlar hiledir hacktir marifet sanıp yapıyolar
Sırf bu yüzden bütün online oyunlarda ingilizce konuşurum yabancıymış gibi davranıyorum son derecede memnunum (UO hariç tabiki :D) hepinize tavsiye ederim hele bir ko da deneyin şimdi heralde küfretmeyen kalmaz size :muahaha
Oyunu oyunmuş gibi değilde çiş yarışı gibi görüp oynayan kalmassa o zaman böyle olaylarda olmaz bence....

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.