Merhaba arkadaşlar.

Bu gün CD kutumun içinde Diablo II'yi gördüm ve kurayım dedim uzun zamandır oynamıyordum.Neyse kurdum girdim oyuna.Hayatımda hiç Necromancer ile oynamamıştım.Bir Necromancer açtım ama nasıl geliştirilmesi konusunda hiçbir bilgim yok.Acaba geliştirirken nasıl bir yol izlemeliyim?Summon mu yapayım curse mi ya da poison&bone mi? Bu konu hakkında profesyonel arkadaşların yardımcı olması dileğiyle.

Saygılar.
Merhaba,

Zamanında yıllarımı verdim Diablo II çıkartmadığım itemda yok oyunun en kötü setinden en iyisine kadar her yeşil seti ve uniqueleri tamamladım bnun üstüne bi necromancer kasıyım dedim en zor modda günlerimi verdim 3-5 günde 68 Necro yaptım, fakat lod exp. paketi sende var ise anlarsın ilerde hard modda hiçbir zaman efsane giydirmeme rağmen necromancer ile çok fazla zorlandım ama zevk için kasıcam diyor isen summon olarak gidiceksin o büyüler tarafında isimlerini hatırlamıyorum skilllerin özür dilerim İron Maiden kadar geliceksin daha ileri gitmene gerek yok , summonda belli yerlere 20liceksin atış skilinde ise o tarafda pek bişi vermene gerek yok ama önemli bir kaç skill var eğer ss koyarsan sana skilleri burdan seçerek bi skill tablosu oluşturabilirim (: necromancerda çok türlü buglar var bug değil oyun kurnazlığı mesala blood golem hp çaldığı için duriel felan keserken onu kullanırsan hardda bile tek vuruşda canını fuller bossa vurduğu için ama boss ona dönmicek sana vurucak onu arkadan daldırtcan kesinlikle ölmezsin bu taktik diablo işlemiyor sadece alan attığı için ölüyor bunun gibi birçok şey var necroda :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.