Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Arkadaşlar Size Gore En Güzel En Güçlü Silah HAngisi Verdiğiniz Oy Hakkında Yorum Yaparsanız Daha Bilgilenmiş Olurum...

Bu konu ahka1234 tarafından düzenlendi(2009-05-04 03:21, 14 yıl önce)
AK-47 iyidir.
@Lucretius
katılıyorum. :)
Ya Bugun Rütbe Atladım Suan Almak Uzreym KAfam Cok KArısık Yapıcagım Bir Yanlıs Secim 50000 Gp KAsmak Zorunda Birakicak ak-47 hem otomatigi famastan az hemde attack pointi :S Ak-47 uZAKTAN sUPER vURUYO xD
Rush yaparak oynuyorsan Famas al.Fakat dikkatli oynuyorsan Ak-47 al derim.Senin nasıl oynadığına bağlı.Ben hem rush hem dikkatli oynarken Ak-74'ü baya seviyorum.
Ya Benim Ne Yaotığım Hiç Belli Olmuyor Ama Ak-47'yide Famas'ıda Guzel Kullanıyorum Ak-47 Yakın Mesafede Çok Sekiyor.Famas Gobekte Hiç Affetmiyor Bir Yanlış Yapmak İStemiyorum Biraz Bekliycem Artık M-16 ile idare etcem araştırmam bitene kadar xD
Adam çok yakınındayken en fazla sıkıcağın mermi sayısı üç olmalı.Yoksa çok fazla sekiyor.Zamanla alışırsın.
Sen ne diyosun şimdi ak-47 mi alayım xD Acayip pis famas kullanıyom bugun fark ettm xD
Ak-47 al dicemde alışabilirmisin bilmiyorum.
Counterda Kraldımda Burda Nası Olcak Bilmion Eliminationda Aldımmı Baya Desiom Herifleri Ama BAkıcaz 47000 gp para var xD
K2A , Scar Light, m4a1

Favorilerim ama Scar Light en iyisidir.
Tabi ki Scar Light + Desert Eagle + AWM üçlüsüdür.Muhteşem 3 lü.Bu arada kendine güvenen varsa gelsin.Clan alımlarımızda vardır.Online iyi oyuncuları bekliyoruz...

Clan Adı : _ReD__WhiTe_
Clan Lideri : Rossk
Clan Sayfası : https://clan.subagames.com/clanstat_cf.aspx?guildid=19189
Kendi Nick'im : BoRDooBeReLi
İletişim : [email protected]
ak-47 :D
AK-47 Damage yüksek türkiye'ye yakın bir lokasyon olsa bu oyun biraz az laglı olsa daha güzel olacak ama.
bence scar ama siz hangi oyundan bahsediyosunuz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.