Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Selam ,

Başlıktanda anladığınız gibi FRP yapabileceğim bir oyun arıyorum wow vede uo dışında

uo zaten bitim noktasında ancak orjinal sunucusunda rp yapıldığını görmekteyim.türk sunucularunda bakıyorum rp yapayım diyorum adamlar ne dion la ... diyerek laflarını bitiriyor.

Uğraşamıcam böyle tiplerle.Sadece uo hayatım boyunca 1 kez denk geldi rp yapan bir guild oda sunucu sahiplerinin beceriksizliği yüzünden kapandı.

WoW da zaten millet level kasmakla item kasmakla dungeon gireyim bi bg de 3-5 kişi keseyim derdinde rp yapacak gene bulamadım.{ Türk Sunucularında }

Evet başka bir oyuna ihtiyacım var Neverwinter Nights tarzında ama multiplayer.
Önerisi olan varmı ?
Eğer FRP yapmak için oynuyorsan oyuna gerek yok her yerde frp yapabilirsin onun haricinde dün birinden duydum bir oyun varmış ultima gibi Türkler yapmış sanırım metin2 mi ne tam olarak bilmiyorum ama o bana oyundan ben ona ultimadan bahsediyorduk. Ultimada yapılan bir çok şey var balık tutma evlilik falan filan ama oyun görüntülerini hiç görmedim oradada yapılabilir gibi
FRP heryerde yapılabilir doğru hatta ankarada orta dünya kafe adlı yerde yapanlar çok oluyor.

Ancak oyunlarda yapmak istiyorum :)

Nwn 2 yi indirmeye koydum.Multiplayer eklentisinden bassediliyor umarım tam bir açıklama bulabilirim.

Teşekkürler cevap için.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.