Arkadaşlar merhaba.

Uzun ve detaylı bir yazı ile sizleri sıkmak istemiyorum. Çok eski bir ultima online oyuncusuyum. 3 yıldır tasarlayıp kodladığımız oyunumuzu bitirdik sayılır. Dünyada şuan adobe flash player üzerinden oynanan bu çapta bir oyun yoktur. Çok büyük emek harcanmıştır. Facebook üzerinden aynı anda binlerce oyuncunun oynaması için tasarlandı. İki haftaya kadar beta test açılacaktır, desteklerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Daha detaylı bilgi için :

https://ikincicag.com/index.php

Eline sağlık
Elhamra. : Eline sağlık

teşekkürler.
Çok uğraştınız, inşallah emeğinizin karşılığını alırsınız.
aslında karekterleri birazdaha gerçekci yapabilrdin
kaymond : Çok uğraştınız, inşallah emeğinizin karşılığını alırsınız.

teşekkürler. umarım herkes için güzel bir oyun olur.

Elhamra.:
aslında karekterleri birazdaha gerçekci yapabilrdin

maliyet artıyor. Eğer oyun tutulursa dediğiniz gibi elden geçirmek gerek.
Expert
34.0001
ultima görselleri telif açısından sorun çıkarır mı diye düşünüyorum. başarılar.
Kell : ultima görselleri telif açısından sorun çıkarır mı diye düşünüyorum. başarılar.

haklısınız. bazı animasyonlar aynı . Yine de ultimanın kalite olarak gerisinde ama çözünürlük yüksek olduğu için sırıtmıyor diyebiliriz. Telifte bir sıkıntı olacağını düşünmemekle birlikte bu oyun bir prototip. Betadan çıkana kadar görsellerin hepsi değişir.

Bu konu rambo_53 tarafından düzenlendi(2014-07-04 23:40, 9 yıl önce)
Novice
-0.500001
Basarılar umarım emegnızın karsılıgını alırsınız
Nowanka : Basarılar umarım emegnızın karsılıgını alırsınız

teşekkürler.
BASARILI OLMUS ELİNİZE SAGLIK :)
serkan159 : BASARILI OLMUS ELİNİZE SAGLIK :)

teşekkürler.
Ellerinize sağlık umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz, bu tür girişimleri gerçekten gördükce mutluyorum.. Ancak ben giriş yaptığımda oyuna giriş yapamadık herhalde şuan karakter oluşturup oyuna giriş yapamıyoruz? Yoksa ben mi beceremedim ?
Xandra : Ellerinize sağlık umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz, bu tür girişimleri gerçekten gördükce mutluyorum.. Ancak ben giriş yaptığımda oyuna giriş yapamadık herhalde şuan karakter oluşturup oyuna giriş yapamıyoruz? Yoksa ben mi beceremedim ?

evet dostum şu an karakter yaratma ekranından öteye giremezsin , açılış tarihi 12 temmuza kadar böyle.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.