Merhaba. Sizle yeni oyunum istilayı paylaşmak istedim. . Oyun henhüz yapım aşamasındadır ama 7 tane görev içermektedir. Ses efektleriyle , üstten bakma hoş grafikleriyle eğlenmenizi umuyorum.
Birlikte çalışmaya başladığımız eleman GameFrnzy'nin görevi şu ünitelerin ve düşmanların yol bulabilmesi ve vokallerdir. Bi çok konuda yükümü hafifletmiştir. Ayrıca ingilizce gramer yardımlarında da bulunmuştur =)

Yenilik :

-Oyun ingilizce sürümden çıkıp artık Türkçe yaptım tamamen tabi ingilizce yer bulursanız lütfen bildiriniz.
-Oyuna gölgelendirme eklendi artık bütün harita , açılmadan gözükmeyecek !
-Yeni görev eklendi (tam bitmedi)
-Savaş fabrikası eklendi bu fabrikadan tank vs. çıkartılır.
-Sprite düzenlemeleri oldu.
-Bir kaç yerde lag sorunu düzeltildi.
-Konuşmalar henüz Türkçe değil :D
-Rusya'ya roket topçusu ve ağır tank eklendi.
-Rus tankları ve Türk askerleri düşmana göre daha güçlü olmuştur.

Yapmayı planladığım :
-Chinook taşımacı helikopter çizip ekliyicem
-MIG Rus saldırı uçağı çizip ekliyicem
-Türklere özel adam olarak bordo bereli eklenicek : )
-Mehmetçik-III uzun menzilli tank eklenicek.
-Alev püskürten taret çeşidi çizilip eklenicek.
-Deniz savaşları eklenicek.
-aklıma gelenleri yazıcam...

Görev 1 :
- İstila başladı , ilk görevin bulunduğun alanı temizlemek.

Görev 2 :
- Bütün Rus ünitelerini ve enerji santrallerini yok et !

Görev 3 :
Hedef : Barakaya sızmak ve dökümanları çalmak

Savaş başladı. Düşman , bizi nasıl alt edebiliceği hakkında planlar yapıyor. Casusu kullan , barakaya sız ve hakkımızdaki planları çal.

Görev 4 :
- Casusu göndermeden önce bir problem ile karşılaştık. Uçak savarlar casusun inmesini engelliyor. Ancak bizimde enerji santralini patlatmamız gerekiyor. Verilen tankı kullan , uçaksavarları ve Rus ünitelerini yok et. Casus ile koruyucu kulelerin üstesinden gelebilirsin.

Görev 5 :
- Küçük bir Rus ordusu ile karşılaştık. Hepsini yok et !
Verilen tankları iyi kullan çünkü bir daha yapma şansın yok. Asker eğitmen için barakan mevcut. Maden rafinerisi tek para kaynağın. Tanklar ve roketli askerler binaları ve tankları yok etmekte başarılılardır. Tüfekli askerler ise küçük ayrıntıları yok etmekte.

Görev 6 :
- Ruslar yeni bir teknoloji ürünü ortaya çıkarttı. Elektrikli kule. Düşmanlarının üzerine elektrik kullanan bir kuledir ve Ruslar bu yeni teknolojiyi , bizim kaçırılmış askerlerimiz üzerinde kullanıyorlar. Bu katliamı durdur ! Elektrikli kuleler , enerji santralleriyle çalışırlar. Kaçırılan profesörlerimizi kurtar ve çıkışa doğru yönlendir !

Görev 7 :
- Bir kamyon konvoyu , Rusların teknoloji merkezine çeşitli malzemeler taşıyor. Eğer başarılı bir şekilde ulaşırsa yeni teknolojileri üzerinde çalışmak için gerekli fırsatları olucak. Bu kamyonları yok et ve arından bütün Rus ünitelerini yok et !

Umarım beğenirsiniz. Yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum. Load game butonu şimdilik çalışmıyor. Ana bina kurmak için construction vehicleye çift tıklayın. Baraka vs. kurmak için sağ menüdeki butonları kullanın ve diyelim sol üstte Ready yazısı geldi. O zaman sol tıklayarak kurucağımız yeri belirleyip sağ tuşla kuruyoruz.

Download linkleri :
Vista : Üzgünüm bu versiyonda vistayı eklemedim
XP / 98 : https://willhostforfood.com/?Action=download&fileid=15239

Oyun tamamlanınca ana menüde Multiplayer ve Online butonlarıda görüceksiniz. Ayrıca yakında oyunun hikayesinide vericem. Her ne kadar saçma ve komik bir hikaye olsada , her bir oyunun hikayesi olması gereklidir. Yoksa neden Türkiye - Rusya savaşı çıksın ?

Ayrıca bu oyunda Türkiye'yi oynuyoruz.

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2008-02-14 08:42, 16 yıl önce)
indiriorum bakalım bi deneyelim..=)
Güzele benziyor
2. bölümde bi hata werior bana ignore yapıorm bida gelio aborta basmak zorunda kaldım :P
Teşekkürler ! Ayrıca şu hataya bi göz atayım D:
Olley :D ...İlk ben oynayacaktım Deniz msnden atmıştın da vista içini yoktu artık var olley :D:DYa bu arada girilmiyor barakaya filan 3.ç bölümü geçebilen varmı ??

Bu konu ikissyoudie12 tarafından düzenlendi(2008-02-04 12:59, 16 yıl önce)
Yeni , büyük değişmelerin olduğu versiyon koyulmuştur !

Ah ayrıca Surfaceleri yüklerken hata oluşursa bilgisayarınıza res atın.
arkadasım vistayıda eklede bizde oynualım hehe merak ettim vlla:):) grafikler nsl
Xantier Sen büyük adam olcan. Büyüyünce bi foruma takılıodum küçükken bi abim vardı sölemişti zaten dersin.
Oyundan SSS fln koyabilirmisin :D
Güzel indiriyorum bakalım :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.