Ya Arkadaşlar K.o serverı kurulmasını bılıyoruz ama preminium nası kuruluyor nası para kazancaz onu bılmıyoruz bilen varsa şimdiden tşkker
15 puanlık uzmanlık sorusu :D
yaw cok acil
Ben bu işlerden anlamam ama öyle bir sistem vb. birşey kurmasını bilmiyorsan nasıl bugları kapatacaksın mesela. Boşuna girme öyle işlere derim. Parana yazık.
@ fistandantilus

+1
Adam zaten düşünmüyordur ki bugu milletin parasını araklamak derdinde bence herneyse K2'nin yapcağı bir oyundanda zaten para kazanmaktan başak birşey bekliyemezsiniz.
Ya Arkadasım Ben Kurcam Ark var Anlıyan O Sorunları Cozcek Ama Premium Olmassa K.o Da level 60 lık adam servera gırmek ıcınmı ugrascak nası olcak ?
Silindi
Banned
0
Ben Ko Dan Falan Anlamam Oynamamda cok Sacma Gelen Bır Oyun... Ondadamı Server Acılıyor Artık Onada Server Acıp Kaparlar Artık Gorursunuz Bırde Bunda En cok Lvl Kac Oluyor 60 mı Pvp Server Acarlar Herkes Lvl 60tan Baslar Muahahhaha Ko Bos Insanların Oyunu Bence Kasıyorsun Kasıyorsun Ne oluyor ULtima OYlemı KAs 100.0 Kadar Ondan Sonra Action Yap
ondada ole aslında :P ama uo da ne kadar para kazanırım k.o da ne kadar hem para hem eglence :P
Silindi
Banned
0
Bu Kadar Kısı Sana Bu Ise Gırme Dıyorsa Gırme Demekkı Bır Bıldıklerı Var Sonra Basını Taslara Vurursun Allah Korusun. Gıden Parana Yazık...
ByTymaron : Ben Ko Dan Falan Anlamam Oynamamda cok Sacma Gelen Bır Oyun... Ondadamı Server Acılıyor Artık Onada Server Acıp Kaparlar Artık Gorursunuz Bırde Bunda En cok Lvl Kac Oluyor 60 mı Pvp Server Acarlar Herkes Lvl 60tan Baslar Muahahhaha Ko Bos Insanların Oyunu Bence Kasıyorsun Kasıyorsun Ne oluyor ULtima OYlemı KAs 100.0 Kadar Ondan Sonra Action Yap

1 aylık konu oldugunu bılıyorum ama 2-3 ay once googlede uo pvp server diye arama yaptıgımda cıkan sonuclardan bırı knight online pvp serveriydi :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.