Problem ve Sorunlar için elimden geldiğince yardımcı olmaya Calıscam . . .
OYUNA YENİ BAŞLADIM PAZAR KURAMIYORUM??
Bu bahaneyle yenı baslayanlar için bir S.S.S yayınladım Cevabını burda bulabılırsın.

İLK ADIMLAR REHBERİ

1. Pazar Kurmak İçin Sehrin Merkezinde ''T'' harfine Basarak malzemelerinizi acılan yeni Sayfaya Dizin.Fiyat belirleyin.En uste Pazarınızın Sloganını Yazınız. (orn.Eritme Altın Satılır )

2.Pazara bakmak için Klavyenizde Shift Tusuna Basılı Tutarak bakmak istediğiniz Pazara tıkladıgınızda pazara bakabılırsınız.

3.Gorev yaparken ekranın en ust Sag Kosesınde Bulunan harıtanın ıkı alt kosesınde bulunan + ve - Butonlarına tıkladıgınızda Goreviniz haritada belirir.

4.Terzi nerde ? demirciyi nerde bulurum ? gibi Soruları Sormak ıstemıyosanız harita uzerindeki yeşil noktalar NPC leri gostermektedir.

5.Level 39 Kadar NPC de Stat Sıfırlamak Ucretsızdır.Level 39 dan Sonra Sıfırlanan Statlara buyuk mevlalar harcandıgını unutmayın.

6.Bu İtem nerden duser Su ıtem nerden Duser gibi Sorulara Hacet yoktur.Tamamen drop ve Sans işi .

8.Azda olsa Ticaret isteği Gonderilerek yapılan sahtekarlıklar oluyor.bu dogrultuda dıkkatlı olun.

9.Savasları kacırmayın Savaslar exp.ve para kazandırmaktadır.10 lwlden sonra Savaslara katılabılıyorsunuz.

10. Savas Saat kacta? Diye telaş yapmayınSavas belirli saatler arasında olur ve 10 dakıka onceden ılan edılır.daha Sonrasında onunuze gelen bır menu ıle katılmak ısteyıp ıstemedıgınızı Sorar.cevabınız evetse dırek olay yerıne Işınlanırsınz.

11. Her Karakol Savasındakı Amac farklıdır.Alan işgali- Skor- taş kırma vb.

12.Oyunda %3 %6 %9 %12 %15 olmak uzere ıtem saglamlastırma amaclı eritme malzemeleri Bulunmaktadır.Oyundaki en gecerli para kazanma yontemide yıne eritme ticaretidir.

12. Statlar

GÜÇ = Atak
ZİNDELİK= HP'
USTALIK = Defans
RUH=MP

13.becerilerinizi actırmak için Sarayın Onundeki Dovus ustalarını Zıyaret etmenız Gerekır.
Beceri Sıfırlamak İcinse İndirgeme ve Yenilenme kagıdı denılen kagıtlar Lazımdır.bunlar Kolaylıkla pazarda Bulunur

14. Aynı ID Uzerındeki Charlarınız Arasında İtem gold takası yapabılmenız amaclı SEYİS'ler bulunmaktadır.Burdan dukkan Sekmesını tıklayarak degıstokusunuzu gerceklestırebılırsınız.

16.Labırent Savasları bosslarla dolu bır alanda mucadele verdıgınız bır Savastır.bu Savasa İfrit tapınagı Anahtarıyla gırıs yapılmaktadır.

18.Oyunda bir kişiye Pm (ozel mesaj) gondermek ıcın nıckının Uzerıne tıklayıp fısıldamak yeterli.

Bu konu Gandruel tarafından düzenlendi(2009-09-01 10:45, 14 yıl önce)
Merhaba Ben Bazı Seylerı Merak Edıyorum ???

1.Soru : Öncelikle Yeni Server Ne Zaman Açılacak

2.Soru : Neden Diğer Oyunlardaki Gibi Char Askıda [Bugda] Kalınca 1 Dakikada Değilde 10Dakikada Açılıyor.

3.Soru : Gokkavimine Geçiş Yontemı Neden Bu Kadar Kötü.Neden Derseniz.

4.Soru : Attığımız Ticketlar Neden Cok Gec Cevaplanıyor Ben Ne Zaman Ticket Gondersem Hep

2.Gunde Felan Cevaplanıo

5.Soru : Aile Hiç Bir İşe Yaramıo Neden Var Anlamadım.En Azından Bı Sıralama Bişi Olsun..

6. Soru : Grup Olayı Cok Sacma Herkeze Aynı Exp Gelse Daha Iyı Olurdu Grup Kurunca Normalden Bı Fark Olmuo Cok Az Daha Fazla Gelıo Oda Bı Ise Yaramıo.

7.Soru : Bu Oyundaki Çeviri Hataları Ne Zaman Düzelicek..Her Şey Eksik Yazılmış (Orn:Yengeç Yazılcagına Yenge) Yazılması Gıbı
- Yetkililerin Acıklamasına Gore Onumuzdeki Gunlerde (Ramazan ayı bıtmeden) Yeni Server Acılcak.

-Aslında Diğer oyunlardan Farklı olarak Dissconnect oldugumuzda nerde olursa olsun ölmuyor ve Exp. kaybına Ugramıoyruz. charın Askıda Kalması Karahanın teknık Yapısıyla Alakalıdır.

-Geçiş Yontemi Son Derece Dogru Parametrelere Sahıptır Aslında Kavım Fraksiyonlarına Bakmaksızın bir Geçiş Oyun Ömrünü Kısaltır.Daha önce Kore ve Fransa Serverlarında yaşanmış olan bu durum ayda bir Server acma gibi Sacma olaylara Sebep olmustur.

-Oyundaki player Sayısının Artmasıyla belli bir Yogunlukta olustu Tabiki.Ayrıca Staff Kadrosunu 7-8 Kişiyle sınırlandırdıkları için Böyle bir Bekleme oluyo.Ancak herhengi bir Activasyon İçin Ticket atmanız gerekmıyor Otomatık Parametreler var bunların belli bir Zmanları var.

-Aile Her oyundaki gibi Guild , Clan Sistemidir.Oyundaki Sosyal ortamınızı Yaratmada Yardımcı olur. Aile uye Sayısında Max.Sayı 50 Dir.

-Grup,Party Karahan içinde Onemli Bir Aktivitedir.Party Halındekı Kasılmalar Single' la Karsılastırılamaz.Ayrıca Sans faktorude Artar.

-Oyunda Cok Buyuk Ceviri Hatarı yok. en Azından Cevırı hataları Size bir vakit Kaybı yaratmıyor.
Sağol paylasım için ama pek oynayan cıkmamıs =(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.