Büyük Görmek İçin Buraya Tıkla

İşte Hata Bu Önceden Bu Cd'den Birçok Kez Yükledim Ama Şimdi Olmuyor ? NEden acaba
bende böyle bi sorun olmamıştı muhtemelen cdin çizik o verdiği linkte ( C:activision..) o voice 3 datı netten indir o dosyaya kopyala düzelir
Başka Bir Cd De Denedim Oda Aynı Hatayı Verdi :S
oyunu uninstall et sonra ilk cdyle yükle bu hatayı verirse gene uninstall et ve 2. cdyle yükle (2 ayrı oyun) ondada aynı hatayı verirse internetten o dosyayı indirip kopyalıcan bulamazsan ben upload ederim ama boyutu küçükse şimdi bakacam

edit: OHA ! 170 MB :D hiç kusura bakma bilader uplayamam :D
Yap Şu Kardeşine Bi İyilik Bak Yarın Bayram :bagirma
netten indiriver arattır valla 2 saat sürer 10kb/sn upload var
Yok Net'te Ve Benim 1. cd'mde Voice3.dat diye birşey yok arama yaptım :no
işte çizik olduğu için gözükmüyordur kolonyayla bi yıka güzel bi dene
Sırtınıda Keseliyimmi :ters
Bariz bir şekilde çizik ya da içindeki veri hasar görmüş.Tavsiyem bozuk cd'yi boş bir cd'ye kopyalaman.
Stormy Farkettiysen Her Cd Bozuk Çıkıyor Warcraft - Frozen - Bu
Hmm.. Pardon o zaman CD-ROM'unda bir sorun olmalı.Değiştir bence.:)
Ama WArcraftın Yeni Cdsini Aldm Çalıştı Frozen&裟unda Aldım Çalıştı Cd Romda Olsa Hiçbir Cd Yükleyemezdim Orada
Sadece Talihsizliğimi Dile Getirmeye Çalıştım :no Ve Şuan Kolanyayla Yıkadım İlerliyor Vay Canına bakalım ilerde neler olacak Ve Şuan İlerliyor Hepinizi SEviyorum Kolonyayla Yıkadım Bide Ortasındaki Delikten 3-4 Kere Parmağımı İleri Geri Yaptım Oldu İnanamıyorum Müthiş Birşey :yes
Aynı sorunu bende yaşıyorum.Bende bir tane CD-ROM var.Elimde bulunan bir XP CD'si ile DVD-RW olan arkadaşlarıma hiçbir sorun yaşamadan format atıyorum.Ama ben atmaya kalktığımda tonla dosya kopyalama hatası veriyor.2 tane xp cd'si ile format atmaya çalışıyorum.Tak-çıkar, tak-çıkar bıkıyorum format atarken.:)CD-ROM bi cd'den okuyamadığı dosyaları diğer cd'den okuyor.xD

Büyük Görmek İçin

Ya Yetti Canıma Tak Etti bari Bu Dosyayı Uploadlayın Ve İndirdiğim Dosyayı Cdye Nasıl Ekliycem Söyleyin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.